Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor mennyit eszik a 15...

Hányszor mennyit eszik a 15 hónapos babátok? Hány kg és hány cm? Esetleg adnátok tízórai és uzsonna ötleteket?

Figyelt kérdés

2022. júl. 1. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

15 honapos mar nem baba.


Nalunk tizorai /uzsonna mindig zoldseg / gyumolcs vagy natur joghurt.

2022. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


Szia! Itt a 2. válasz az enyém :) De gondolom másé is hasznos, pont a napokban volt hasonló kérdés. Követem, hogy ki mit süt-főz, hátha be tudok újítani valamit. Amúgy az én lányom elég sokat eszik szerintem, de főleg gyümölcsöt, pl. a múltkor egy egész körtét és 100 g joghurtot tízóraizott. 83,5 cm és 11,5 kg. Nem vagyok egy nagy egészségguru, az ebéd is sokszor elég suta, de az valahogy megmaradt, hogy az uzsit én készítem.


Belinkelek pár receptet, amit szoktam neki uzsira készíteni, hátha segítség:

[link]

[link]

Itt a cukor helyett 1 vaníliás cukrot teszek bele, sok gyümölcsöt keverek hozzá, a tetejére meg banánt karikázok, nálunk ez a piskóta a legnagyobb kedvenc, 3 db 3x4 cm-es szeletet simán megeszik egyszerre.

[link]

[link]

[link]

Cukkini- vagy répatócsnit is szoktam neki sütni, lereszelem, reszelt sajttal és zabpehelyliszttel (kb. amennyit felvesz, a cukkinit jól kinyomkodom), fokhagymaporral, fűszerekkel összekeverem, olajjal megkenem és be a sütőbe, lehet, hogy tojással is jó.

2022. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10 kiló, 82 centi és fiú. Általában joghurtot, készítek túrókrémet almából,banánból,túróból,zabból. De van hogy uzsira pl. virslit,ecetes ubival,kenyérrel. Gyümölcsöket, szendvicset paradicsommal,ubival,felvágottal. Bundás kenyeret is szereti, vagy ha sütök stánglit azt tömi. Szereti a párolt zöldségeket is.

Ilyesmiket szokott enni. Igazából mindent megeszik, meg sokat is eszik, volt hogy nem egyszer benyomott a virsliből 3-at, mellette az ecetes ubikat, kenyeret. De amúgy ha fogzik nincs nagy étvágya. Viszont nem hízékony, egésznap fut, meg valószínű genetika.

2022. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!