Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adamo hintát érdemes venni...

Adamo hintát érdemes venni egy 6 hetesnek?

Figyelt kérdés
Most jutottunk el oda, hogy már egyre jobban elnézelődik magában, 20 percet már jól elvan a fészkében vagy az autós hordozóban (ebbe szoktam berakni napközben is). Viszont azt szereti legjobban, ha billegtetem a hordozót neki, de jó lenne ha közben tudnék mást is csinálni, így jutott eszembe a hinta. Szerintetek működne egy ekkora babának? Nektek bevált?

2022. júl. 2. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2022. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Az megvan, hogy az autóshordozót önállóan ülni nem tudó gyerekkel összesen max 1,5 órát lehet használni naponta,megszakításokkal?


Adamo mehet

2022. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nincs benne többet másfél óránál, nagyon max 2 órát. Azt sem egyszerre. Nem altatom benne, csak szeret nézelődni onnan.


Akkor nézünk egy Adamo hintát. :)

2022. júl. 2. 14:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem jött be, szerintem bérelj és próbáljátok ki🤗
2022. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem teszed az ágyába? Ott is tud nézelődni.
2022. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A mi 4 hetes babánk szereti. Hintáztatásra, rugózásra megnyugszik, amúgy meg elnézelődik benne. Nem lát ki belőle, ez egy idő után zavarni fogja szerintem.

Arra érdemes figyelni, hogy feküdjön benne. Ha szépen vízszintben vannak a rudak, akkor becsúszik az aljára és terheli a gerincét. Mi egy picit megdöntöttük ezért.

2022. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
20 percet nézelődik magában? Őszintén irigyellek. A fiam 4 hónapos, és örülök, ha a habtapin nem üvölt utánam 10 perc múlva. Egyébként szerintem tök felesleges. Az ilyen new wave babacuccok közül eddig csak játszószőnyegünk és habtapink van, amit használtan vettem fillérekért.
2022. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be,de minden baba más
2022. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdemes . A mi gyerekünk imádta. És a hintazas tok jót tesz az idegrendszeruknek. Nálunk is volr amugy olyan időszak amikor annyira nem szeretett benne lenni. Most 9 hónapos és meg mindog szívesen hasznalja. Ha nem akarsz venni, bérelj és próbáljátok ki :)
2022. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!