Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is megunta a babázást pár...

Más is megunta a babázást pár hét után?

Figyelt kérdés
Várt baba volt, de 2,5 hét után teljesen beleuntam. Pedig még nincs is rutinunk, minden nap teljesen más. De egyszerűen úgy érzem, hogy meguntam az etetést, pelenkázást stb. Olyan, mintha már évek óta ezt csinálnám.
2022. júl. 7. 15:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Mi van? Miért vállaltátok akkor a gyereket? Nehéz 18 év előtt állsz, ha már unod a gyerekneveléssel járó feladatokat.
2022. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
Uram atyám! Szegény gyermek!
2022. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

Jó, hát azért lássuk be, nem a legizgalmasabb dolog egy újszülöttről gondoskodni. Mármint érzelmileg meg így az életben persze izgalmas változás, de a mindennapi eseményeket nézve azért na, ne legyünk álszentek.

Én élveztem ezt a kezdeti időszakot, nagyon nyugis volt, de azért tény, hogy muszáj voltam elkezdeni valamit csinálni (nyelvtanfolyamra kezdtem el járni - online - és a hobbimmal kapcsolatos tréningeket - szintén online - vállaltam be), hogy ne buggyanjak bele a monotonitásba. Olyan 6+ hónapos korában már jobb lett a helyzet, most már 2 éves, most már nem mondhatnám, hogy unnám magam mellette :D

2022. júl. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy akkor máris kidobom a gyereket az ablakom...

Egyszerűen tényleg unom az ellátását, nem tehetek róla. Ettől függetlenül nagyon szeretem, tervezett baba volt.

2022. júl. 7. 15:40
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem volt az a kimondott rózsaszín köd, volt minden, erzelmi hullamvasút, hasfájás, nemalvas, de hogy unatkoztam volna, hát ilyesmire nem emlekszem.
2022. júl. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
Szünidő van. Tuti unatkozó tini kamuja. Kizárt, hogy ilyen .... szülő létezne. Ha létezne, az nem ide írogatna. Egyértelműen polgárpukkasztásra szánt kitaláció.
2022. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
En is unatkoztam, pedig azt mondtak enni sem lesz idom 😂 Ennek ellenere kb mindenre volt, es bizony hamar bele lehet faradni az 1 oras szoptatasba, foleg, ha nem akarja kozben a szaranya nyomkodni a telefonjat 🙃
2022. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
6.Azért ez elég durva kijelentés és egyáltalán nem így van szerintem. Attól még érezhet így valaki és simán feljöhet ide kérdezni (miért ne írhatna ide?) van e más aki szintén így érez, nem értem mi olyan hihetetlent látsz benne...vagy már ha valaki így érez akkor egyértelmű unatkozó tini szerepe? Mert minden anyuka úgy kell érezzen ahogy te előírod, vagy mindennap rózsaszín ködös boldogságot érezzen? Attól hogy szünidő van, még lehetnek ilyen szülők is és ezzel nincs baj amíg a gyereknek nem származik belőle baj és ahogy látom a kérdezőt, nem ez a helyzet...Egyértelműen polgárpukkasztásra szánt kitaláció...ja a te agyadban max...
2022. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

Szegény kérdező, hogy letámadták a nyomorultak.

Én már olvastam itt sokkal rosszabbat is. Ott konkrétan olyanokat írtak, hogy annyira elegük volt, hogy eljátszottak a gondolattal, hogy belefojtják a párnába a gyereket. Szülés utáni depresszióról szólt a kérdés.

A kérdező ezzel szemben csak unalmasnak találja a pelenkázást, ti meg egyből ordítjátok habzó szájjal, hogy ő a világ legszarabb anyukája.

Akkor ti mik vagytok? Szerencsétlenek...

2022. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
2Miért lenne szegény gyermek? A kérdező semmi olyat nem tesz, amivel ártana neki és írta hogy nagyon szereti...szerencsétlenek ahogy a 9-es írja és egy csomóan fel is pontozzák mire fel?
2022. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!