Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennél ajándékba egy...

Mit vennél ajándékba egy olyan babának/családnak, akiknek megvan mindenük?

Figyelt kérdés
Pénzt semmiképpen sem szeretnék adni. 30-40 ezer forint a keret. A szülők nem tudtak semmit mondani, amik eszembe jutottak már vannak nekik, de hülyeséget, fölösleges porfogót sem akarok venni. A baba a napokban fog megszületni.
2022. júl. 8. 10:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

[link]


Ez nekünk nagyon bevált és nem biztos, hogy szereztek be ilyet.

2022. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanígy voltam, vittem egy kis túlélőcsomagot az anyának a gyermekágyi időszakra meg egy 20ezres brendon utalványt 🤷‍♀️ Sosem értettem ezt, mi is megvettünk mindent ami kell, de azért mindenkinek tudtam mondani valamit, amit ajándékozhat.
2022. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
2022. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Viccen kívül: főtt étel meg egy tálca házi süti.
2022. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Osztom a 4-est.

Valami finom etel, sutik !

2022. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
Nem mindenki szereti a más által készített ételt. Én pl nem eszek soha ilyenekből. Attól mert mosolyogva elfogadja, még lehet a kukában landol, vagy a kutya táljában.
2022. júl. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Babának egy alvóka vagy rágóka (lehet, hogy most még nem fog kelleni, de én örültem neki, hogy van vagy 10, amikor már érdekes lett :D ), anyának valami finom házi koszt, süti. Apának egy ölelés és gratuláció.
2022. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
otp gepjarmubetetkonyv
2022. júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Én örültem a kajának. Akiről tudtam, hogy szeretem a főztjét, azoktól kaját kértünk. Nekünk életmentő volt az elején. :)

De kértem pl. mesekönyvet is, mert bár még korai volt, én nagyon szeretek olvasni és már az újszülöttemmel is bevezettünk napi egy mesét. Nyilván még miattam, nem miatta. Nagyon szépeket kaptunk, tök jó lesz, ha nagyobb lesz.

Valakitől babajátékot kértünk, valakitől kéz/láblenylmat készítőt, valakitől más jellegű emlékőrt. Ilyeneket úgysem vettünk volna magunknak, kedves ajándéknak tartom. (Kivétel ha kaptak már vagy ötöt és/vagy nem értékelik az ilyesmit.)

Nekünk is megvan mindenünk, de azért inkább elhintettem apróságokat, ha valaki rákérdezett mit hozzanak. :) Én örültem ezeknek a kérdéseknek és örülök a válasznak is, ha már megkérdezem.

Ha más nem, akkor tényleg valami apró emlékőrt, vagy alvó valamit vigyél egy ajándékkártyával és majd kitalálják mire költik el.

2022. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ,hogy mennyi idős a gyerkőc.Ugrálóhinta? erősíti a lábát.

Felakasztható:

[link]

Helyben álló + tanuló asztal:

[link]

Még egy:

[link]


Ez miután már felült (csak ülő baba!) elég sokáig jó kis elfoglaltság a sok kis játék miatt,és lehet benne rugózni :D

Ha még kisebb az sem baj,1-6 hónap gyorsan elszáll,utána viszont legalább egy évig tudják még használni,ha lesz második annak meg el lehet rakni.🤷🏼‍♀️


Ha játék akkor esetleg vásárolj be több kis HASZNOS játékot mint a fenti.Minél változatosabbat anyag,szín és formát illetően.Sok anyuka leragad a sima kis csöriknel,pedig vannak olyanok amik a baba fejlődését elő tudják rendíteni,pedig nem drágák és egyszerűek.


Labda:

[link]

Fogható,lökhető,gurítható,színes és csörög.

Puha kockák:

[link]

Rágható,pakolható,színes,valamelyik csörög és nem tud kárt tenni vele magában (rá fekszik,felkarcolja magát vele,a száját felsérti,elesik rajta,stb..)

Henger:

[link]

Ez nagyon sokáig hasznos játék lehet.Fekvő,mászó,kúszó,álló babának is.

Formabedobó:

[link]

Az örök kedvenc,készségfejlesztő :D

Torony építő:

[link]


Játékok terén érdemes megjegyezni,hogy valami minél csicsásabb annál nagyobb eséllyel köt ki a sarokban.Mert hamar rá lehet unni a beszélőkre,a villogókra,és a túl sok elemet tartalmazókra is.

Esetleg ami nem játék lehet mondjuk egy puha kis pléd,az mindig jól jön.Törölköző poncsó is jó cucc egy kicsit nagyobb gyerekeknek,a napkalapok jól jönnek minden mennyiségben,egy kis étkészlet,egy jó kis kulacs nagyobbaknak,pohár/cumisüveg tartó a babakocsira,ülő babának már szülőkaros tricikli is van ebben az árban..

2022. júl. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!