Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vennél a családnak ajándék...

Mit vennél a családnak ajándékba, karácsonyra, ha összesen 20E forintod maradna rá?

Figyelt kérdés

7 embernek kell adnom, fejenként kb 2500 ft.

Apa, testvér, sógor, gyerek, anyós, após, nagyszülő.



2015. nov. 25. 10:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Eldönteném, ki milyen beállítottságú vagy épp mire lenne szüksége... 2500 ft nem sok, de lehet venni ötletes apró dolgokat...
2015. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Apának tv-t akartam venni, mert arra van szüksége, de megtiltotta, szal inkább akkor téli gumira költök.
2015. nov. 25. 11:07
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarlak elkeseríteni, de még a teljes 20 ezer sem lenne elég téli gumira, nemhogy 2500...
2015. nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Apa,sogor,aposnak valami ital (ennyibol egy nem olyan rossz is kitelik)
2015. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

:D

Szerintem úgy gondolta, hogy a téli gumi miatt/mellett ennyi marad.

Nálunk nincs borzasztó nagy ajándékozás. Kinek mire van szüksége, vagy apróság, ilyesmi.

De ha pl. sógornő vagy testvér lennék én nagyon örülnék kézműves natúrszappannak, ezt egy ezresért már tudsz venni, + ötletes, jópofa csomagolás.

Ha szeretsz magad ügyeskedni és a család is vevő rá: [link]

2015. nov. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Apának miért nem vesztek közösen a testvérrel?

Sógornak miért kell ajándékot venni?

Anyósnak, apósnak miért?

Nagyszülőnek miért nem együtt vesztek a szülőkkel, tesókkal?

Semmi értelme ez a mindenki mindenkinek vesz valamit.

Mi már rég leszoktunk róla. Nem is lehet követni, hogy kinek milyen van éppen és anyagilag sincs értelme.

A legközelebbiek kapnak. Én anyukámnak és páromnak. Párom anyukájának és nekem. Közösen a gyerekünknek. Ennyi.

2015. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már több éve saját készítésű gasztroajándékkal kedveskedek, ŐSZINTÉN örül neki mindenki, komolyan. Én sem hittem volna, de pár éve nagyon-nagyon pénzszűkében voltam, és ez volt a legolcsóbb dolog (és mégsem egy pár zokni, vagy valami marhaság)

Amiket eddig csináltam:

- fűszerolaj

- karácsonyi müzli

- birsalmasajt

- zölddiólikőr

- mézeskalács

- egyéb sokáig eltartható aprósütemény

- házi májkrém (ez volt a férfiak közt eddig a legnépszerűbb, evőkanállal ették ki szenteste :D )

- sütinyalóka (gyerekek imádták)

- házi gumicukor

- házi alkoholos italok: pl. kókuszlikőr


A neten találsz recepteket, és számtalan ötletet, és klassz csomagolással teheted ünnepivé.

2015. nov. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Naptárt már 1000 ft-tól is kapsz és lehet,hogy tudsz venni hozzá egy csokit is,ha valaki szereti.Előbbi még hasznos is.
2015. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem ez a gasztroajándék ötlet nagyon megtetszett!

Egyébként szerintem is felesleges a család apraja-nagyjának ajándékot venni. Szülő, testvér, nagyszülő. Pont.

Ebből csak stressz lesz, meg kötelezettség-érzés.

2015. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
emag-nál pölö black friday lesz 27.-én hátha ott találsz valami hasznosat olcsón, ja és próbálj szépséghibás tv-t venni aminek semmi baja csak mondjuk újra kellett csomagolni vagy ilyesmi, hátha olcsóbban megúszod van erre külön honlap
2015. nov. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!