Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipő kérdés, jó minőségű...

Cipő kérdés, jó minőségű használt, vagy új olcsó kis cipő?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb ha veszek egy olcsó de új kis cipőt vagy bizományiba veszek használt de jó minőségű cipőt?

Nézegettem bizományiba és nagyon jó állapotba lehet kapni cipőket 2-3000Ft-ért,ami 10-11000Ft ha újat vennék, amire sajnos nem futja. Ha kis gagyi cipőt veszek újat kínai boltba szintén 2-3000Ft, új viszont lehet nem jó a lábnak.


2010. szept. 21. 09:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

komolyan ekkora ökörséget tanácsoltok? megáll az eszem. és nyugodtan pontozzatok le. új cipő kell 1 baba lábára, mivel a használtat vki hordta, tehát a saját lábára törte be. és ez olyan mint az ujjlenyomat, mindenkinek más. kapsz 3000-ért deichmannban is cipőt, dei-texet pl, ami jó cipő, hajlékony a talpa, stb.

[link]

[link]

2010. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%

Cipőben én sem vennék használtat, amiatt, amit az előttem válaszoló írt. Nem amiatt, hogy mert már hordta valaki, nem finnyázok, ki lehet a cipőt is mosni, de az, hogy ki hogy járta ki még azzal a kis lábával is, az nem látszik egy cipőn.

Szerintem a barátnő gyerekénél nem az volt a probléma, hogy új cipőt vett, hanem, hogy olyan cipőt vett, ami tényleg nagyon tartja a lábát, ezért nem erősödnek meg az izmok. De gondolom otthon nem cipőben járna a baba, csak utcán. Ezért nem kell más által bejáratott cipőt venni.

2010. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
10:40-es értek egyet! És tényleg a Deichmannba is tudsz 3000-ért cipőt venni. Én két hete vettem neki ott 2990-ért, Bobbi Shoest. És nagyon elégedett vele, eddig még nem voltam cipővel ennyire elégedett. Tavasszal nike cipője volt, de én állítom, hogy az mostani olcsó cipője sokkal jobb annál. A nike-ba még menni se tudott normálisan. Ebbe meg gyöngyörűen, stabilan megy, szépen tartja a bokáját. Legközelebb is inkább ilyen olcsóbbat veszek.
2010. szept. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*elégedett vagyok vele
2010. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%

Mivel kint kevesebbet megy ebben a korban az utcán a pici most, hogy jön a hideg is lassan... ezért szerintem a lényeg: a benti cipő a legfontosabb, mert azt hordja a leghosszabb ideig a lábán. Mivel sokat hordja, fontos, hogy szellőzzön a lába, ne legyen merev, ne törje a lábát, ha lehet, legyen bőr. Én ezért szavaznék inkább a használt jó minőségűre inkább, mint a másikra. (az olcsó új cipőt nem akarom leszólni, de legtöbb műanyag, merev, és még erős szaga is van, a pici pedig rágcsálja is még a cipőjét)


Kintre meg hótaposó kell majd lassan, abból lehet olcsóbb, úgysem órákon át sétál benne, úgyis vastag zoknival hordja, nem fog beleizzadni, abban pedig az a lényeg, hogy fűzős legyen, vagy valahogy bokánál szorítható, vagy olyan amiben nem lötyög a lába.

2010. szept. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Benti cipő nemcsak a bölcsibe meg oviba kell. Otthonra minek cipő? Az a legegészségesebb, ha nincs rajta, hol tudna mezítláb járkálni, ha nem otthon....
2010. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekünk is van benti cipőnk.

Egész egyszerűen azért, mert nem csak a szobában járkál a gyerek, hanem kimegy a folyosóra, konyhába és ott hideg a járólap :)


De abban igazat adok, hogy a legjobb mezítláb.

2010. szept. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mezítláb, amikor még csak épphogy elkezdett járni, még nem olyan stabil, és könnyebben csúszik, nagyobb az esélye, hogy elesik és beüti magát valahol. Ezért is, meg nagyon hideg még dupla zokniban is a járólap.
2010. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!