Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anyák, akik be akarják...

Az anyák, akik be akarják mutatni az egész világnak, hogy az ő gyerekük a legcukibb?

Figyelt kérdés

Nekem is van kettő. Teljesen el vagyok tőlük ájulva, imádom őket. Szépnek, okosnak, kedvesnek látom őket.

De!!! Nekem van egy néhány anya ismerősöm, aki idegesítő már amilyen műsorszámot levág a gyereke körül. Ha facebookon osztja meg egy 5x, az oké, le tudom állítani a követést. De pl ma is. Áll a sor az egyik kicsi üzletben. Anyuka beszél a gyerekről az eladónak folyamatosan ahelyett, hogy igyekezne elpakolni. És akkor mikor végre azt hisszük hogy elindulnak végre az egyetlen pénztártól, még meg kell várni amíg a gyerek integet az eladónak.


Alapvetően nem vagyok ingerlékeny típus, kimondottan nyugodtnak mondanak. De ez a fajta nyávogós, túljátszós anyatípus, engem zavar már. Pedig én is kedves vagyok a gyerekekkel természetesen.


Miért csinálják? Mi ez a műsorszám? Miért mutogatják a gyerekeiket mint egy bazári majmot?


2022. júl. 11. 13:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
16%
10, lehet, de azért van valóságalapja
2022. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
És milyen megbizható oldal vezet erről statisztikat?
2022. júl. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
4%
12, ne csináljunk már úgy, mintha nem így lenne, csakmert manapság nem divat szembe nézni a tényekkel. Nézd meg kik az érintettek, luxusautó, elkényeztetett gyerek, és persze nyilván ő éli túl, mint az a szlovák pitsa is anno
2022. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
71%
#4 Nem arról van szó, hogy ne lehetne beszédbe elegyedni a kasszással, akár ismeretlenül is, de az tényleg idegesítő, amikor a fizetés már megtörtént, de a kasszás és a vásárló még vígan cseveg, ügyet sem vetve arra, hogy ott állnak sorba és várnak még tízen, köztük is lehet, aki mondjuk siet vagy fáradt. Legalább kezdje el a kaszás közben lehúzni a következő vásárló termékeit, vagy szóljon a csevegő vásárlónak, hogy elnézést, közben dolgoznom kell.
2022. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
46%

Én is imádom a gyerekem, meg nagyon cukin tudott egy időbe integetni, de nem szerepeltettem. A köszönést meg főleg akkor gyakorolta mikor már akkora volt, hogy beszélt.Főleg abból tanulta meg hogy köszönni kell, hogy ÉN mint példamutató szülő köszöntem.Jó köszönő gyerek lett.

Amúgy nem csak az anyuka volt tapló, hanem a kasszás is.Én mindig úgy állítottam a babakocsit a kasszához, hogy csak be kelljen szórni a vásárolt cuccokat aztán lehessen menni.Beszélgetni meg csak akkor kezdtünk ismerős kasszással is, mikor más nem állt ott csak mi.

2022. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
80%

Én tudom mire gondolsz, én is nézek néha nagyokat, hogy ez miért jó. Főleg ha látom, hogy a gyereknek nem jó, a beszédpartnernek nem jó, de anyuka csak tolja tovább kínosan a dolgot.

Ott lehet az igazság, amit valamelyik válaszoló írt. Egyszerűen a kutya nem szól hozzá egésznap emberi nyelven, nincs semmi egyéb érdeme, nincs kinek "mutogatni" a gyereket, így hát azoknak "mutogatja", akikkel találkozik.

Nekem a facebook megosztások is ugyanerről szólnak. Nincs bajom azzal, ha valaki megoszt egy-egy képet, sőt... De amikor valaki egynap 20 képet tesz fel, amiből 16-on csak egy elmosódott pacaként látszik a gyerek, az fura. Mert Lacika mosolyog, Lacika pancsizik, Lacika szopizik, Lacika nemtom mit csinál... nem zavar, én is kiveszem a követést max, de nem értem ez embereknek miért jó és szintén csak arra tudok gondolni, hogy nincs kivel megosztania ezeket az élményeket.

Félreértés ne essék nekem is kismillió kép van a telefonomban a kislányomról, de én csak a szűk családdal, barátokkal osztom meg, akiket tudom, hogy érdekel.

2022. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk a nyuggerek csinálják ezt,na bumm. Mármint a sor feltartását,nem az integetést :D
2022. júl. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
15%

Ne aggódj,ha te lennél a gyerekem biztos jól el dugnálak a világ elől.


Nem mindegy,hogy miért csinálja? örül a gyerekének,szeret róla beszélni.Te meg túléled,hogy 2 percel tovább álltál a sorban.Hihetetlen,hogy még utána is annyira mrgvisel a dolog,hogy idáig képes vagy eljönni és írsz is róla.Kit érdekel,hogy ki mennyire örül a gyerekének? Had örüljön,addig jó ameddig örül nekik és nem ordít velük meg üti-veri őket..

2022. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
31%

Mekkora p*cs emberek vannak..

Bezzeg,ha nem köszönne neked egy gyerek fel lennél háborodva,de ha tanítja valaki akkor mit mutogatja a gyerekét..

Nem kell,hogy mindenkit ilyen rossz indulatú,nagy pofájú,türelmetlen embernek neveljenek.Manapság pedig a legtöbb boltban van önkiszolgáló,cseszekedhetsz azzal is,ha bajod van azzal,hogy a kasszás is ember és néha munka közben jól érzi magát,vagy épp szóba áll valakivel.állj már ott egész nap és húzogasd kussban a termékeket,nem lehet valami izgalmas..

2022. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem, nem mindenhol van önkiszolgáló és a gyerek azt is tanulja ilyenkor, hogy card le a többi sorban állót aki mögötted van,mert TE fontos vagy,ő meg hogy épp a saját gyerekehez rohanna haza munka után ugyan ki a faxt érdekel,a lényeg hogy TE,TE..A köszönést a szülőktől, környezettől tanulja.Ha senki sincs akit feltartson és a kasszas vevő rá tanitgassak,de attól még csomó ember még esetleg nem kíváncsi rá és haladna tovább,akár munkába, akár a saját családjához vagy épp csak randira vagy akármi.Komolyan becaras hogy már ott tartotok hogy álljon a sor mert Jenőnek épp nincs kedve pápázni 😂😂
2022. júl. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!