Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy viseli babátok a meleget?...

Hogy viseli babátok a meleget? Ki mivel foglalja le a panelben egész nap a babát?

Figyelt kérdés
2022. jún. 29. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Pancsol, vizeskedik

Egy pelenka van rajta semmi más

Amúgy játszik szépen egész nap, mintha észre sem venné milyen meleg van

De a vizeskedés sokat segít neki is

2022. jún. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekem nem babám van, hanem 2 és fél éves lányom, de 8-tól már nem bírok kint lenni ebben a melegben, nincs árnyék az udvaron sem, így egész délelőtt bentvagyunk (reggel 6:30-7 körül ki szoktunk menni kicsit:D). Hát én nagyon megszenvedem, unatkozunk, eddig nem nagyon nézett tévét de most bekapcsoltuk, mert már nem tudunk mit csinálni ennyi időn keresztül :D kiolvastunk 10 könyvet, színeztünk, táncoltunk, legoztunk, és még csak 10:20 van... gyáááá :D legkorábban 4-5 felé tudunk kimenni az udvarra, szerencsére utána már van sok árnyék.
2022. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli, engem megvisel, de ő remekül érzi magát. Pedig nincs klimank se, 29-30 fok van a lakasban, csak ventilator van. De nagyon jol elvan, mesélünk, kirakózunk, plüssökkel jatszunk, eszebe se jut kimenni. En vagyok a legjobban meglepve, de örülök is. Másfél éves múlt.
2022. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Mi kimegyünk, árnyékos játszótérre, vizezni, programokra minden nap, délelőtt és délután is. 11 és 5 között nem vagyunk kint, és mindig árnyékos helyet választunk. Én nagyon unnam magam bent a lakásban, kisfiam is mozgékony. 2,5 éves.
2022. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos, 10-kor bekapcsoltam a klímát, mert engem visel meg jobban, 5. emelet, 0 szigetelés, széli lakás, 30 fok bent... őt nem zavarja, csak alváskor. Tegnap, meg tegnapelőtt reggel is levittem kicsit, imád bogarászni, a füvet tépkedni, rohangálni, kavicsokat gyűjteni, stb. Csak ide a ház mögé mentünk le az árnyékba egy szatyorral, amiben labda volt, egy doboz, az innivalója, meg egy pokróc, rajtam meg itthoni cucc :D Ilyenkor sajnálom, hogy nincs kertünk, nagy a mozgásigénye. De 10 körül feljöttünk, akkor tízórai, kis pihi, mesekönyv, játék (értsd szétdobál mindent), aztán fél 12-től alvás, ebéd, játék, és 5-kor megyünk csak a játszótérre, előbb nem kínzom magunkat ezzel. Itt bent nem pacsálunk. A játszótérre viszek egy üveg vizet, azt töltögetem neki a vödrébe, abban pacsálhat, vagy olyan játszóra megyünk, ahol van kút, csak ott tömeg van mindig. De amúgy lassan telik az idő sokszor, amíg nem volt ilyen meleg, többet csavarogtunk.
2022. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!