Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anyák, akik be akarják...

Az anyák, akik be akarják mutatni az egész világnak, hogy az ő gyerekük a legcukibb?

Figyelt kérdés

Nekem is van kettő. Teljesen el vagyok tőlük ájulva, imádom őket. Szépnek, okosnak, kedvesnek látom őket.

De!!! Nekem van egy néhány anya ismerősöm, aki idegesítő már amilyen műsorszámot levág a gyereke körül. Ha facebookon osztja meg egy 5x, az oké, le tudom állítani a követést. De pl ma is. Áll a sor az egyik kicsi üzletben. Anyuka beszél a gyerekről az eladónak folyamatosan ahelyett, hogy igyekezne elpakolni. És akkor mikor végre azt hisszük hogy elindulnak végre az egyetlen pénztártól, még meg kell várni amíg a gyerek integet az eladónak.


Alapvetően nem vagyok ingerlékeny típus, kimondottan nyugodtnak mondanak. De ez a fajta nyávogós, túljátszós anyatípus, engem zavar már. Pedig én is kedves vagyok a gyerekekkel természetesen.


Miért csinálják? Mi ez a műsorszám? Miért mutogatják a gyerekeiket mint egy bazári majmot?


2022. júl. 11. 13:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
Te egy borzasztó frusztrált ember lehetsz. Őszintén sajnállak hogy neked az ekkora gondot jelentett hogy várnod kellett amíg egy kisgyerek integet az eladónak.
2022. júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
Egy pszichológus segíthet.
2022. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem, hanem én ha ezt látom, hogy állnak csomóan akkor próbálok haladni 🙄 Ja és a lényeg lemaradt. Nem akart integetni 🤣 ez volt az idegesítő, amíg anyuka könyörgött meg erőszakoskodott vele.

Visszagondolva inkább szánalmas ez a cirkusz mint idegesítő egyébként.

De ez egy példa volt. Aki ismer ilyen szülőt tudja miről beszélek.

2022. júl. 11. 13:15
 4/27 anonim ***** válasza:
61%
🤦🏼‍♀️ megsúgom, az eladók is emberek, lehet ismerik egymást és kérdezett, hogy hogy van a család és azt is megsúgom, hogy a gyereket köszönésre tanítani, és bíztatni, meg kivárni annyira alapvető dolog. Te lennél az első aki felháborodik és neveletlennek titulálná a gyereket ha nem köszönne vissza neked 5 évesen... pedig csak a károgóknakbnincs 15 másodperce a boltban kivárni. Mindegy a téma, nehogy már ne lehessen beszédbe elegyedni a kasszással míg lehúzza a terméket! Meg amúgy is! Én mint rég volt kasszás kikérem magamnak, hogy árulehúzó gépnek tartsanak, méltatlannak arra, hogy beszédbe elegyedjenek velem.
2022. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
110% hogy neked nincs gyereked, hiába írod.
2022. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
Túlreagálod
2022. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Lehet hogy ezen az oldalon csak olyan anyák vannak akikről azt írom, hogy idegesítenek engem 🤔

De van, és a kisebb pl imád beszélni. Van egy étterem ahova hetente járunk és ismeri a személyzetet. Ha látom, hogy dolga van az illetőnek nem hagyom hogy a gyerekem szórakoztassa 😏

2022. júl. 11. 13:22
 8/27 anonim ***** válasza:
55%
Egyesek tényleg azt hiszik, hogy az ő gyerekük a világmindenség, és még rá is tesznek egy lapáttal, hogy mutogatják, mint a bazári majmot. Na ezekből a gyerekekből lesznek a nagyképű, elkényeztetett hólyagok, akik majd bedrogozva balesetet okoznak másoknak.
2022. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Vannak akiknek a napi interakció, hogy az eladóval zöldségessel Julcsi nénivel ect. váltanak pár szót.

Nem vagyunk egyformák. Téged frusztál, őket meg nem.

Én is eladó vagyok, az eladó kicsit olyan mint a csapos. 😅

2022. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
8. Ez elég nagy általánosítás
2022. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!