Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az anyák, akik be akarják...

Az anyák, akik be akarják mutatni az egész világnak, hogy az ő gyerekük a legcukibb?

Figyelt kérdés

Nekem is van kettő. Teljesen el vagyok tőlük ájulva, imádom őket. Szépnek, okosnak, kedvesnek látom őket.

De!!! Nekem van egy néhány anya ismerősöm, aki idegesítő már amilyen műsorszámot levág a gyereke körül. Ha facebookon osztja meg egy 5x, az oké, le tudom állítani a követést. De pl ma is. Áll a sor az egyik kicsi üzletben. Anyuka beszél a gyerekről az eladónak folyamatosan ahelyett, hogy igyekezne elpakolni. És akkor mikor végre azt hisszük hogy elindulnak végre az egyetlen pénztártól, még meg kell várni amíg a gyerek integet az eladónak.


Alapvetően nem vagyok ingerlékeny típus, kimondottan nyugodtnak mondanak. De ez a fajta nyávogós, túljátszós anyatípus, engem zavar már. Pedig én is kedves vagyok a gyerekekkel természetesen.


Miért csinálják? Mi ez a műsorszám? Miért mutogatják a gyerekeiket mint egy bazári majmot?


2022. júl. 11. 13:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
22%

Jól van,azért nem fogsz bele halni abba,hogy 1-2 percel később indulsz haza.Úgy adja elő a kérdező is ezt a sztorit mintha fél órát ott állt volna.Ha sietned kell az szívás,de egy aprót válogató öreg,vagy egy nagy cimlettel fizető,egy bankkártyát többször is elrontó is lassíthat rajtad.Sőt ki is foghatod,hogy pont nálad fogy ki a papír.

Megoldás? Ne hagyd fent egyedül a kölykeid és akkor nem kell futni hazáig.Ha meg elég nagyok,hogy egyedül maradjanak ameddig boltban vagy akkor megint csak nem halsz bele +1 perc sorban állásba.

Ha pedig igen,akkor az a te bajod,nem forog senki körül a világ.Illetve,pontositok.Mindenki körül forog,így ameddig fontos az,hogy te siess addig másnak fontos hogy a gyereke épp köszönhessen,ha akar :)

2022. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
78%
Értem.Nekem kölyköm van csak a tiéd cukerr baba😂.Na látod ezt is tanítod a gyerekednek.Senkire se legyél tekintettel...stb.Attól mert az embernek gyereke lett, lehet tekintettel lenni másokra és nem csak önmagával foglalkoznia.Én pont az a típus vagyok aki amúgy átadja a helyét a terhes nőnek,mert nekem is jól esett,meg megcsodalok minden babát mert helyesek.De nem, nem szimpatikus a mentalitás amit képviselsz,mert xarsz a másik emberre.
2022. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
23%

Egy szóval sem mondtam,hogy az enyém "cukker baba".Nem is baba,hanem kisgyerek.

Feleslegesen vered a nyálad,pazarold az előadást másra.Nem vagyok ilyen nyálgép,egyik véglet sem érdekel,de egy biztos: ha élet-halál kérdése,hogy 1-2 percet NE késs otthonról akkor a boltba sem mész be.Ha pedig bemész akkor nem lehet olyan sürgős,hogy bármi eshetőségre se tudd kivárni az előtted lévők távozását.

Valaki jó pofizott a gyerekével és a kasszással előtted,na bumm.Ez legyen a legnagyobb bajod az életben,de tényleg,ezt a sok kis ribizlit..:D

2022. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Ha te annyira mindenkire tekintettel vagy akkor miért is zavar,hogy előtted valaki nem azonnal szatyrolni rohan,hanem vált még pár mondatot a kasszással?

A saját szádból csinálsz segget.

2022. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
23%

"😂.Na látod ezt is tanítod a gyerekednek.Senkire se legyél tekintettel...stb.Attól mert az embernek gyereke lett, lehet tekintettel lenni másokra és nem csak önmagával foglalkoznia."


-> Nem veszed észre,hogy pont te vagy az aki nincs tekintettel másokra?


"Komolyan becaras hogy már ott tartotok hogy álljon a sor mert Jenőnek épp nincs kedve pápázni "


Szóval ő figyeljen arra,hogy te azonnal sorba állhass,mert..mert te sorba akarsz azonnal állni,de te nem vagy tekintettel arra,hogy a kis Jenő éppen nem szeretne pápázni.

Most vagy toleráns vagy vagy nem.Döntsd már el.

Ha te az vagy,akkor nem akadsz ki azon,hogy 14:44 helyett 14:45-kor kell a kasszához érned Jenőke miatt.

Már pedig te még egy fiktív szituációban is teljesen eszedet vesztetted.

2022. júl. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
78%

Semmi ellentmondásos nincs abban amit írtam.Odafigyeltem másokra, nem tartottam soha fel a gyerekemmel a sort azért, hogy bemutassa mit tud,meg szerepeljen hogy mindenki lássa mögöttünk hogy még pápazni is tud.Pontosan tudtam, hogy nekem tök mindegy mikor megyek haza vagy bármi mert van időm,de azt se felejtettem el, milyen volt munkába járni,sietni mert meló előtt ennek meg bele kell fernie vagy bármi más.

És tök mindegy hogy baba, kisgyerek.Ha a tiéd kisgyerek akkor az enyém se kölyök mert ugye a tisztelt oda vissza jár és én se kölyköztem a tiédet.

2022. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nagy öröm látni, hogy van aki megért. 🤗 Nem arról van szó, hogy egy gyerekgyülölő rohanó, idegbeteg őrült vagyok. Hanem idegesít, amikor semmibe vesznek az ilyenekkel. És igen. Kiírtam ide, mert ez már a sokadik ehhez hasonló sztori volt. Mert sajnos ez nem egyedi eset.


Igazából igaza van, annak aki azt írja, hogy az ilyen anyáknak nem lehet könnyű. Majd erre gondolok, ha ebbe futok bele.

2022. júl. 12. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!