Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik sokáig nem...

Anyukák, akik sokáig nem adtatok tejet a babának! Mikor kapott mégis először?

Figyelt kérdés

Az enyém most 17 hónapos, még nem kapott tisztán tejet. (Más tejterméket, tejbedarát már igen.) A Junior tejitalt szoktam venni neki, nagyon szereti, napi 400-450 ml elfogy.

Ráérek majd 2 évesen is tejet adni neki? A védőnőm szerint igen, sőt akár 3 éves koráig is igya csak a tejitalt.


2010. szept. 21. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Fiam 18 hónaposan feles tejet(ez 9 éve volt), 21 hónapig cicizett.

A lányom most 1,5 éves, még nem tervezk adni neki,megvárom a 2 éves kort, amúgy ő is cicizik.

Reggelente babatejet szokot kapni, vagy abból csinálom neki a gyümcsturmixot.


Most a Humana junor drink akciós a Brendonban illetve a Mildibé a Rossmannban.

2010. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kicsi lányom 2 éves, és szerintem is ráérsz mé tejet adni neki. A tejital a legjobb, bár én már adtam 2 éves kora előtt pár hónappal tejet. Először csak 2dl, hogy lássam bírja e, és csak reggel. Nem volt tőle semmi gondja, pedig kisebb korában elég hasfájós volt. Már most reggel és este is adok neki többet, és jól bírja, nagyon szereti. Ha szeretnél átállni a tejcsire, akkor 2 éves kora körül szerintem te is adhatsz neki egy keveset, és fokozatosan. Szia
2010. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is bőven ráérsz még a tehéntejjel! A tejital a kisgyerekek igényeinek megfelelően van összeállitva, ellentétben a tehéntejjel, ami manapság még a kisbocinak sem lenne jó, annyira silány ...
2010. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!