Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik hálózsákban altatjátok a...

Akik hálózsákban altatjátok a babátokat: rövid vagy hosszú ujjú body-t adtok rá? Nálunk kb.20 fok van éjjel

Figyelt kérdés
Hason alvó babátokat nem zavarja a zippzár?
2010. szept. 21. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én rövid ujjú body-t adok rá, bár nálunk éjjel kb. 24 fok van.
2010. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én nem body-t, hanem talpas rugit adok rá pizsi gyanánt, erre jön a hálózsák. Nekem van egy ujjatlan, ami oldalt cipzáros, a vállánál patentos, és van egy hosszú ujjú, ami elől két sorban gombos. Nem vettem észre, hogy zavarná valamelyik, pedig mindenhogyan szokott aludni. Háton, oldalt, és legújabban hason is.
2010. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hosszú újjút adok rá nálunk is kb 20 fok van.

Nem zavarja a zippzár,mert az annyira beleolvad az anyagba,hogy nem nyom.

2010. szept. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Húsz fok az nem túl sok, én 22-23 fokban is hosszu ujjú badyt adok rá. Én is hosszu ujjúban alszom, fázna a karom. Ő el sem tudja dugni a zsákban, én be tudok bujni a takaró alá:) nem hideg reggel a kis karja?
2010. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjút adok rá.Nálunk 21 fok van.Nem zavarja a zippzár.
2010. szept. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk 20-21 fok van!Rövid ujjú body és pamut tipi+hálózsák!És nem takarom be!Ha hűvösebb van akkor plüss tipi!A hálózsákunk oldalt zippzáras!3 hónapos
2010. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 21-22 fok van. Ujjatlan vagy rövid ujjú body + normál rugi + vékony hálózsák van rajta. Most akarok venni bélelt hálózsákot, ahhoz csak egy sima rugit, vagy csak hosszú ujjú bodyt fogok ráadni (attól függ, mennyire lesz vastag, amit találok).
2010. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Talpas rugdalózóban alszik, és bélelt hálózsákban.

Én is szeretek a takaró alá bújni, és én is úgy gondolom, h fázna, ha kint lenne a karja.

2 éves múlt.

2010. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe sem jutott, hogy csak body és hálózsák legyen rajta 20 fokban. Én is pizsamában vagyok és betakarózom.

tehát rövid ujjú body, vékony rugdalózó és vékony hálózsák (ez ujjatlan).

2010. szept. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A hálózsákot most vettük, és bélelt. Elég vastagnak tűnik.Eddig csak takaróval takartam, de mostanság kimászik alóla, ezért kellett váltani.. Szóval ezért vagyok tudatlan. :)

A hálózsák és pizsama nekem vastag kombinációnak tűnik. De majd kipróbálom mindkettő variációt. Mármint a hosszú ujjú bodyt és pizsit.

Köszi mindenki válaszát.

2010. szept. 21. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!