Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen vagy...

Van valakinek ilyen vagy hasonló Retrus babahintája?

Figyelt kérdés

Itt a képe: [link]


Érdemes venni? Ezek csak beltériek, akkor az erkélyünkre se tehetem ki jó időben? Nagy erkélyünk van, jó a levegő.


2010. szept. 21. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én akartam venni mikor terhes voltam,de jól tettem h nem vettem,mert a szobai ajtófélfás hinta is ugyanez,csak olcsóbb és nem foglal helyet.De az erkélyre tökéletes megoldás(ámbár oda is meg lehetne az ajtófélfásat oldani),de te tudod.Mi a másodikon lakunk,de nem mernék az erkélyre hintát szerelni:(
2010. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


nekünk ilyen van:)

mi nagyon szeretjük. ajtótokot nem volt szívünk kifúrni (új ház), ezért vettük ezt.

amikor nagyon nyűgős, akkor nagyon jól jön, van, hogy el is alszik hinta-palinta közben:) és akkor irány az ágy.

szerintem nagyon jó, bátran ajánlom:)

2010. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyesmi van, szerintem klassz. Kiteheted az erkélyre is, a szobában is jó, ha nem kell, egy mozdulattal összecsukod és elrakod. Mi szeretjük nagyon.
2010. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekünk a piros-sárga van. első használatnál lefeslett róla a gyereket tartó biztonsági öv, gondolom gyári hibás volt. nem vittük vissza, egyszerűen egy sállal át szoktam kötni a baba mellkasát a háttámlával, ezzel pótlom az övet, ami egyébként is ilyen karikás-befűzögetős volt, szóval nem lett volna túl praktikus, ha gyorsan kell kivennem a babát. jaa és egy-egy baromi hegyes kis műanyag kütyü is volt kétoldalt pont a baba keze magasságában, azon meg segítettem apa reszelőjével:)

mindezek ellenére ajánlom, mert 3 hónapos kortól használható, dönthető a háttámlája, van tálcája. az én fiam nagyon szereti. mi ki szoktuk tenni a teraszra, este meg bevisszük, nem nehéz, viszont nagy hely kell neki. az ajtófélfára szerelhető hinához már valamennyire kell tudnia ülni, ehhez egyáltalán nem!

2010. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszaitokat! Mindenképpen veszünk! :) Szép napot Nektek!
2010. szept. 22. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!