Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1.5 éves gyereknél még normáli...

1.5 éves gyereknél még normális hogy nem tudom teljesen hátrahúzni a fitymáját?

Figyelt kérdés
Fürdetés közben mindig picit próbálom hátra húzni de nem igazán megy még a dolog. Éppen hogy kibújik makk.
2022. júl. 16. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Az teljesen rendben van


5 év körülre kell teljesen visszajönnie.

Ha megindult, akkor nem szűk a fityma. Csak élettani letapdása van.


Addig még szobatiszta lesz. Gyakoribb erekciója lesz, az megoldja.

2022. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez az új perverz az oldalon?

Ugyancsak megszaporodtak a fitymás kérdések.


Nem, nem kell huzigálni. Se 1 évesnek, se 2, se 3, se 4, se 5....évesnek!

Magától oldódik a tapadás idővel, nem szabad rásegíteni, mert az okoz szűkületet (a mikrosérülések miatti hegesedés).

2022. júl. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hátrahúzni, amikor magától feszül a pöpös az megoldja a hátrahúzást.
2022. júl. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
2 éves fiamnak úgy áll a reggeli pisigejzír előtt, hogy simán kibukkan a makk.
2022. júl. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyik gyereknek egyáltalán nem mozdult, védőnő azt mondta 3 év alatt semmit nem csinálnak vele. 3,5 volt, mikor a kicsivel mentem magánba csípőszűrésre, ott a nagyot is megmutattam a sebésznek, adott rá egy krémet, fürdés után kellett vele bekenni. Azt mondta 1 évig kell ezzel próbálkozni, mindig csak annyit húzzuk vissza, amennyit magától enged. De 3 hónap alatt teljesen megoldódott a probléma.
2022. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
#4 Ismerős, akkor kell gyorsan visszahajtani a pelit a fütykösre, mert indul a reggeli megkönnyebbülés 🤣. A fiam akkorát szokott sóhajtani amikor kitör a sugár 😄
2022. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13-14 éves korig, ha nincs panasza nem kell foglalkozni vele.
2022. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem pervez kérdés lenne csak mivel első gyerek gondoltam a tapasztaltabb anyukák véleményét is meghallgatom :)
2022. júl. 16. 12:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyi, tudtad, hogy a gyerekorvos vagy a védőnő kifejezetten segít, pl. az ilyen kérdésekben is?

Ha bármilyen hasonló kérdésed merülne fel, ne itt tedd fel! Ezt gyerkőcöd érdekében írom.

2022. aug. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!