Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya lennék?

Rossz anya lennék?

Figyelt kérdés
Kislányom Áprilisban tölti a 9. hónapot. Sajnos elkapott tőlem egy felsőlégúti vírust, de szerencsére csak kicsit több az orrváladéka, amit szívnom kell. (Én nagyon rosszul viseltem a betegséget)A "nátha" mellett jön az 5. és a 6. foga is és elkezdődött a szeparációs szorongás is nála. Nagyon sokat sír, tudom, hogy fáj neki a fogacskája. Soha semmi nem jó neki. Kenem az inyét Dentinoxxal, de az csak ideig-óráig jó és ugyan úgy sír. Bennem van a hiba, vagy ez tényleg ennyire nehéz most? Az előző fogacskákkal nem volt ennyi baj. :( Nem tudom, mit tehetnék még. Ha nagyon sír, akkor doki tanácsára, kap egy fél adag Nurofen szirupot, ami után a kedve is jobb lesz, de kezdem azt hinni én csinálok valamit rosszul. :( Amikor csak tudom, a kezemben van, de elkapatni sem akarom. Sajnos nem rég volt egy életmentő műtétem ami miatt nem bírom egésznap cipelni és mivel császárral született, így a derekam még sokszor fáj a szétnyílt hasizom miatt. :(

2022. márc. 31. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem csinálsz rosszul. Nyugodj meg, rossz anya sem vagy.

Ez most sajnos ilyen korszak, amit jobb híján túl kell élni, hidd el lesz rosszabb időszak is.. Majd a dackorszak 😏 Nem minden fogzás viselnek ugyan úgy.

Kitartást kívánok.

2022. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindent szuperül csinálsz. Egyszerűen ez egy ilyen nehéz időszak, mint írták fentebb. Példának, nekem is fájt a fogam pár napig, hát mit ne mondjak, nem voltam jó kedvemben, a nyavalyám volt (természetesen voltam fogdokinál, de így is). 😟 Szegény baba pedig még nehezebben viseli ezt az időszakot, hiszen ő magán nem tud segíteni, csak a sírás, rossz közérzetet tudja kinyilvánítani, hogy fáj neki. Kitartást kívánok! ❤️
2022. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! ♥️
2022. márc. 31. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindent jól csinálsz, csak a betegség miatt látod ennyire sötéten. Egy megjegyzést, ha megengedsz. Nem tudsz egy babát, sőt kisgyereket sem szeretettel elkapatni. Ne vedd fel, ha fáj de bújj hozzá, szeretgesd. Nem fogod elkapatni, hidd el :)
2022. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!