Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet tejet adni a...

Mikortól lehet tejet adni a babáknak? Nem tehén tejre gondolok, hanem sima mezei dobozos tejre. Mert, azt hallottam, hogy először a felforralt tejhez tegyünk egy kis vizet.10 hónapos múlt a kisfiam.

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
nem értem a kérdésedet. a sima,mezei dobozos tej is tehéntej... 1 - 1,5 éves kor után szabad nekik tejcsit adni
2008. dec. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
:DD Vicces vagy első hozzászoló :DD Ezek a mai bolti tejek tudod mikor láttak bocit?? :) SOHA!!!
2008. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

A kerdezo az otthoni lefejt tehentejre gondolt!

1 eves kor utan lehet adni nekik tejet. Mar sokkal rosszabb minoseguek a tejek, mint regen voltak, meg ha felis vizezed, akkor az mar tul vizes lesz neki. 1 eves kora utan adjal neki, reggel kakao, este tejci. Szeretik nagyon. Mar ezt a par hetet huzd ki vele, inkabb ne adjal neki 1 ev alatt, annyira tiltjak!

Jo babazast, szia

2008. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a védőnő azt mondta 10 és fél hónaposan, hogyha kap tejterméket, és nem jelentkezett allergiás tünet, akkor adhatok neki tejet. (Addigra elfogyott az anyatej, a tápszert pedig nem is itta.)

De fontos, hogy forrald fel a dobozost is.

Amúgy általában 1 éves kortól javasolják, és nem kell vizezni ennyi idősen.

2008. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

3.válaszoló! 2.válaszoló vagyok.

Te nem látod a kérdésben hogy írja is,hogy nem tehéntejre gondol!!!!!!!

2008. dec. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!