Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babóm már pár napja...

7 hós babóm már pár napja nagyon nehezen kakil és ráadásúl sírva mit adhatnék neki amitől jobb lesz? Tegnap adtam neki egy egész üveg öszibarack béby ételt de semmi változás.

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó cukros kamillateát. A védőnőm mondta. Nekünk bejött. Én volt, hogy négy nem kakilós nap után adtam egy fél glicerines kúpot, persze, ehhez nem jó hozzászoktatni.
2010. szept. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekünk ez akkor jött amikor tápszert kezdtük és amikor később a tejet.nEKEM A DOKTORNŐ AJÁNLOTTA A KEPPY SÁRGABARACKLEVET AZ NAGYON BEJÖTT DE A SIMA ŐSZIBARACK IS NAGYON JÓ A bébiételek nem váltak be
2010. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2,5 dl vízzel forrázz le egy mokkáskanál ánizsmagot (gyógyszertárban lehet venni) hagyd állni 5 percig. Majd langyosan itass vele annyit amennyit elfogad. Legjobb éhgyomorra, de az sem baj ha nem.


Mindent megvettem amit gyógyszertárban kapni lehet a kakilás segítésére. Valamint mindent megetettem a gyerekkel ami segíthet és semmi.


Ezzel az ánizsmag teával meg csak elkészítettem és láss csodát megszűnt a hasfájás és a kaki is jött folyamatosan.

Nem volt még olyan gyerek akinek nem használt volna ez a gyógynövény.


A kamilla is hasonló.

2010. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D
2010. szept. 22. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!