Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is pánikol, vagy én...

Más is pánikol, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Kislányom októberben lesz 2 éves. Eddig lekopogom csak 2x volt beteg. A probléma az az, hogy ha már rosszabbul eszik vagy bármi ami betegségre utalhat azonnal pánikolok, hogy úr isten beteg lesz. A dolgot nehezíti, hogy hányásfóbiás vagyok, emiatt rettegek, hogy beteg lesz és ne adj isten hányni fog. Van, hogy jól vagyok ha nincs semmi"tünet" nála, de amint van valami azonnal rosszul leszek.

Ma reggel is visszajött neki a tejital azóta pánikolok minden bajom van. Folyamatosan rettegek, hogy hányni fog vagy rosszul lesz.

Más is van így, vagy csak én vagyok ilyen szerencse csomag?



2022. júl. 31. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Fordulj pszichológushoz. Sokat segit a panikoláson.
2022. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Első babás túllihegés. Szokványos, ne aggódj.
2022. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Te reagálod túl. Így lehet a gyerekből is pánikbeteget csinálni felnőtt korára. Vegyél vissza szerintem.

Másfél éves kislány anyukája

2022. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Én kifejezetten aggódós ember vagyok, konkrétan szorongó, de nem félek attól, hogy beteg lesz a gyerek. Én úgy vagyok vele, hogy erősíti az immunrendszerét legalább (persze ha csak sima vírusról van szó). Én sem várom a hányós/hasmenős vírust, félek, hogy kiszáradna... De nem rettegek, ha rosszabbul eszik vagy valami.
2022. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
A hányást én is gyűlölöm, féltem tőle eddig 6 év alatt nem hányt. De már hallottam mástól annyi történetet, hogy ha lenne ilyen, már nem kezelnem annyira dramatikusan. Talán
2022. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem én nem pánikolok,de nyilván nem te vagy az egyedüli.De gondold végig, baj esetén a racionális gondolkodás mindig nagyobb segítség lehet mint a pánik.

Én ha csak meghallottam hogy hány valaki,már attól hányni kezdtem szó szerint.Múltkor ovibol hazahozott a gyerek valamit, konkrétan telibe hányt ahogy emeltem ki az ágyból és semmi nem történt a részemről.😂😂😂 Átöltoztettem,átöltöztem,feltakaritottam és csak akkor jutott eszembe hogy de szívesen hanynék mikor már vissza aludt a gyerek.Teljesen kész volt attól, hogy hányt ha még én is műsorozni kezdek előtte csak még jobban megijedt volna.

Keress egy jó orvost.

2022. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Ezzen változtass,a legrosszabb amit csinálsz!Mindenki félti a gyerekét,de ez túlzás!Mi lesz veled ha ne adj Isten komolyabb baja lesz.Össze esel?És akkor rajta ki segít ?
2022. aug. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván te reagálod túl. Nem is kicsit.
2022. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek...

Én nem voltam pánikolós anyuka,de 1 hónapja átéltem a 2.5 éves kislányommal,és elég durva volt

Hányt,semmi nem maradt meg benne

Kapott kúpot is, Ors folyadékot, Biogaia Ors-t is,tényleg mindent,de kihányt minden

Kórház lett a vége,branűr,vérvétel,infúzió,volt ordítás,sirás,én meg tehetetlennek éreztem magam

3 napot voltunk bent,azóta is retteg a kislányom,alvás zavara lett

Hajnali 3-kor a kórházban felkeltették,hogy megmérjék a lázát...ezzel nem lenne probléma...csak azzal,hogy a fenékbe nézték meg,tiltakoztam ellene,megmondtam a növérkéknek nem egyezek bele,ennek ellenére 3 növérke lefogta a kislányom,és fenékbe megmérte a lázát,a kislányom belilult,ugy sirt

Panaszt tettem ellenük,a kórházban

Várom a fejleményt

2022. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!