Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 8,5 hós babám éjszaka 20...

SOS! 8,5 hós babám éjszaka 20 percenként ordít! Szó szerint! A szemei csukva vannak de nagyon sír és panaszkodik. Ötletetek van mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Gondolom a fogai jönnek...de...már mindent kipróbáltam: dentinox gél, panadol, rágóka, cumi, mindent ami létezik. Sajnálom, de így senki sem pihen és már kivagyunk!!!! Csak felveszem bekapja a cicit és alszik is. Nem is szívja! Megvárom míg megnyugszik leteszem és 20 perc múlva kezdem előlről! Ha velem alszik akkor is ezt csinálja. SEGÍTSETEK!!! KÖSZÖNÖM!!!
2010. szept. 22. 20:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem lehet hogy éhes?? Ne haragudj, hogy megkérdeztem. (a kérdésedben csak az volt leírva hogy 20 percenként kel és LEHET hogy a foga jön)


Egy fogzásnál ilyen idősen a 20 percenkénti kelés nagyon furcsa... És ha cicin megnyugszik, akkor nem a hamit keresi?

2010. szept. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Osanitot irta az egyik kedves válaszoló, mi használtuk és sajnos fabatkát sem ért...
2010. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

21:16-os. Olvasd el mégegyszer. "Csak felveszem bekapja a cicit és alszik is. Nem is szívja! "

Ha éhes lenne, akkor biztosan szívná is.

2010. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Elírtam, 21:26-osnak ment.
2010. szept. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Mi az Osanit-ot használjuk, valószinüleg használ, mert a lányom nyitja a száját és néha visszaadja a kezembe a tubust, hogy még. Emellett Osa nevű homeopátiás golyókat adok neki, ez egy kombinált szer. Attól függően mennyire vagyunk a fogakkal 1-4 alkalommal 6-8 golyót oldok fel neki. Ausztriában vettük a szereket.

A bátyám a Kataflán cseppekre esküszik fogzásnál.

Kitartás! Nekünk egyszer egyszerre 4 fog jött, akkor mi is 20 percenként keltünk, aztán 2 hét után nyugalom lett.

2010. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mi az osanit golyócskát vettük de semmit nem ér. utána megvettem a chamomillát, és az már hatott:)

amúgy 8 hós a kislányom, és nálunk is 30 percenként felsír éjjel, tiszta zombi vagyok már....de én nem a fogaira gyanakszom (szeparációs szorongás + gyors mozgásfejlődésre), lehet, hogy nálatok sem a foga miatt van, mert először én is ezt hittem, aztán rájöttem, hogy nem.

2010. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Cumival nem próbáltad kicselezni?
2010. szept. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

21:00-as vagyok


Nem rosszindulatból, csupán csak kérdezem, hogy miért lettem ennyire lepontozva????


Mamám még annak idején rummal kente anyám száját / ínyét, és semmi baja nem lett! Ráadásul nemrégiben az egyik reggeli műsorban is mondták, hogy szabad! A hangszigetelést meg viccből írtam oda azért is volt utána a :)...


Emberek, hát nem értitek a viccet? A kérdező ki van borulva, én meg fel akartam vidítani...

2010. szept. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Én értettem a viccet :):)! Mindenkinek Köszi a válaszokat, ma vettem chamomillát remélem használni fog! Ha nem akkor jöhet a többi .... :)
2010. szept. 23. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!