Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen orvoshoz vigyem?

Milyen orvoshoz vigyem?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak valami baja van, de komolyan nem tudom, hogy mi?! Tegnapelőtt kapta a kettő hónapos oltást és azóta megállás nélkül sír. Alig tudom letenni, ha elalszik akkor is max 20 percre. Nem akar enni, de közben sír az éhségtől is és úgy kell erőszakkal beletuszkolni a szájába a cumisüveget, mert akkor ha elkezdi utána már eszik. 2 napja már rengeteget bukik és van hogy habosat is visszabukik. Látom rajta, hogy valami zavarja, mert sokszor előjön rajta a Moro-reflex csak szimplán evés közben vagy csak úgy. Háziorvos az egy igazi s…fej, ő szerinte semmi baj nincsen csak kólikás, de szerintem itt nagyobb a baj. Milyen orvost keressek meg ezzel a problémával? Gasztroengerológust?
2022. aug. 3. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos. Ha nem bízol benne, akkor evidens lenne a váltás
2022. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egy másik háziorvost.

láza nincs, nem volt?

2022. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsen láza néztem azt is. Hívtam az egyetlen magánházi orvost is a városban, de ő is szabadságon van. Akkor keresek egy másik városban háziorvost.
2022. aug. 3. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Adtál neki kúpot az jó a fájdalomra is, lehet olyan ponton szúrta ahol fáj.
2022. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!