Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a fogzás miatt az, hogy...

Lehet a fogzás miatt az, hogy néha-néha megfeszíti magát a baba?

Figyelt kérdés

Ökölbe szorítja a kis kezét és rövid időre megfeszül a felső teste és a száját is összeszorítja.

Vagy ez valami mástól lehet?


2010. szept. 22. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én babám a hasa miatt csinálja ezt.Most 2 hónapos.
2010. szept. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mennyi idős? ha már nagyobbacska (áll) akkor ez inkább a feszült figyelem, vagy idegesség jele, hogy akar valamit :)
2010. szept. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

8 hónapos, és áll már:)

Gondoltam én is rá, hogy valami ilyesmi is lehet benne, csak nem tudtuk eldönteni, hogy ez fájdalom, vagy valami más miatt van. Bár én úgy gondolom, hogy ha valami fájna és azért csinálja akkor annak csak lenne más jele is.

2010. szept. 24. 13:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 7 s fél hónapos lányom ezt akkor csinálja, ha azt akarja, hogy kivegyem :)
2010. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiam már régóta csinálja ezt, azóta sem tudom, mit akar vele. Vicces kis pofija van ilyenkor. Én csak azt szoktam neki mondani, hogy látom, milyen erős vagy, vagy le supermen-ezem. Nem találtam még semmivel összefüggést, anya azt mondta, hogy én is csináltam picinek.

Szerintem nem fájdalom jele.

2010. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!