Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális egy gyakorlatilag...

Normális egy gyakorlatilag újszülöttel bulit rendezni?

Figyelt kérdés

Emiatt nem is tudom, melyik az igazán megfelelő kategória.

Van egy ismerős páros, akiknek 2 hetes az első babájuk.


A baba 2 hetes, gyakorlatilag 2 és fél hét szünetet tartottak, mert a szülés előtti hétvégén is volt még parti. Igaz, mindig nagyon aktívak voltak, állandóak náluk nyáron a kerti grillezések, bulik.

Anyuka iszsz szoptat meg gondolom, fáradt is lehet. És ugyanúgy egész estés lesz, mint eddig volt, hiába a kertben lesz, azért a konyháig, wc-ig bemegyünk majd a házba.


Mennyire normális ez? Babának, anyának vajon ez jót tesz, hogy most is a nyakukra járnak? Én gondolkodom, hogy ne menjek el, de más nem tudom, hogy vannak ezzel.



2022. aug. 5. 21:51
A kérdező szavazást indított:
Nincs gond ezzel
Egy ilyen picivel nem kéne bulit rendezni
50 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ez az ő dolguk. Ha nekik jó így, akkor senkinek semmi köze hozzá.
2022. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem lesz baja a babának?
2022. aug. 5. 21:59
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek, el tudják dönteni, tartanak-e bulit. Én mondjuk nem tartanék, de van olyan barátnőm, aki igényelte a társaságot, és ugyan nem bulit tartott, de áthívott néhányunkat. Mi vittünk enni-inni, ő sütött sütit.
2022. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Jó, ezt nem írtam bele, de leszünk úgy 15-20-an meghívottak, mint egy nagyobb buliban.
2022. aug. 5. 22:00
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Ha nekik belefér, miért ne?

Nyilván, ha nem gondolnák jó ötletnek, akkor nem csinálnának ilyet.

2022. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Mi baja lenne a babának? Csak vagytok amnyira kulturáltak, hogy tekintettel vagytok az újszülöttre, még akkor is, ha sokan vagytok
2022. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tenném, de ha ők jónak érzik.
2022. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát én nem, de sajnos vannak olyanok, akik hoztak füvet vinni meg annyira leisszák magukat, hogy behánynak...
2022. aug. 5. 22:04
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha az anya nem füvezik meg iszik, akkor nemhiszem, hogy gond lehet. Nyilván nem a gyerek felett fogják. De egyre nagyobb kliséket dobsz be, amikre ugrik majd a nép, úgyhogy gondolom ez csak egy provokáció.
2022. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Igen, nyilván...

Ez egy buliban elő szokott fordulni, anya gondolom nem fogja.

2022. aug. 5. 22:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!