Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hos kislanyom par napja...

9hos kislanyom par napja mindig ejfel korul alszik csak el, fogalmam sincs mitol van ez? Van valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Azelott is mindig 10kor jart,dehat ejfel azmar 1 kicsit tulzas.es nekem is faraszto, mert a parom ejjelesen dolgozik, szoval muszaly nekem is addig fent lennem.valami tanacs?!
2008. dec. 21. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Az én kislányom is 9 hós, és hasonló cipőben járok. Próbálkoztam már mindennel, de sajnos nem jártam sikerrel,sőt odáig fajultunk, hogy ha éjfél előtt alszik el. akkor ált.ban fél tizenkettőkor felkel, pont mikor én aludnék el, és akkor kettőig fent van. Én arra tippelek, hogy a kisfoga miatt ilyen, mert már lent kint van 2, és fent jön neki 4. :-). Én is szívesen vennék néhány tanácsot.

2008. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Napközben mennyit alszik a babád?

Ha az én 9.5 hós kisfiam délután és fürdés előtt is alszik, akkor bizony nehezen alszik el a vacsora után, ami nálunk fél 10 körül van. Ha délután kipihente magát, akkor van,hogy a sötét szobájában feláll az ágyban, és jóideig elmagyaráz, püföli az ágyat. Én egy ideig mosolygok rajta, de utána kézben elringatom, ha nem akar magától elaludni. 11 után már én is szeretnék aludni.

Vidd el estefelé sétálni, nálunk az is segített néha. Akkor már utána nem aludt, viszont a friss levegőn a séta úgy elnyomta, hogy már vacsi közben is félig aludt.

2008. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
"Orulok", hogy nem vagyok egyedul. jon neki is a fogacskaja lent, szoval lehet, hogy tenyleg az lehet a gond.
2008. dec. 21. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Hogy mi okozza, nem tudom, de nekünk egy évesen is ilyen volt még. És akkor nappal 2x 20 percet aludt csupán. Ja, persze reggel aludt volna 9-ig.

Kb. egy éves korában szépen lassan felébresztettem egyre korábban, a többi ment magától. Most, 2 évesen fél 8-kor magától ébred, ebéd után 1,5 órát alszik (ha többet, akkor este tovább bírja), és így este 10-től átalussza az éjszakát.

2008. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a dolog. :DD Mi is átestünk ezen mikor 9 hós volt, és olyankor volt a legédesebb, amikor tudta aludnia kellene és még kubikol az ágyban, rángatja a rácsot és kiabál, nevet, gagyarászik... Szóval esti cirkusz volt. Végül arra jöttem rá, hogy lehet kicsit már későn fürdetem meg. Így fokozatosan 1 órával hamarabbra hoztam, vagyis legkésőbb 7-kor pancsi és max fél 9-re álomba szopizza magát a mai napig. Pl már most is alszik a csöppem. :) Nekem ez bevált és így szépen elaludt időben, én is tudtam kicsit ejtőzni, tévézni, pakolászni. Ja és bizony én hagytam kicsit kiabálni is, könyörögni, mert egyébként képtelenség lett volna elaltatni. Játszottam vele, mert nem bírtam ki hisz olyan édi volt, de 10-15 percet kiabáltattam, nem vártam meg míg sír, csak könyörög. :( Muszáj volt. 1 hét alatt megoldódott a gond.

Egyébként azért van ez ilyen korban, mert túl sok új behatás éri, vagyis izgatott, hogy már üldögél maga, fel tud állni, mászik mint a golyó. És ezeket nehezen dolgozza fel, a tettvágy örökké piszkálja. Amiket le tudott rendezni a kiságyban ilyenkor, hát... Mint egy hurrikán. :DD

2008. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!