Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy a 6 hós...

Normális az, hogy a 6 hós kislányom nem hajlandó ülő helyzetben enni csak fekve8 ( a kanalas dolgokat)?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Fekve eszik szilárdat? Picit fura...Tud már ülni? Az enyém még nyolc hósan sem, ezért hordozóban etetem. Abban sem akar enni?
2010. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. a szilárd kaját, a főzelékeket, a püréket stb, nem még nem tud ülni. Próbáltuk mi is a hordozóban etetést de inkább nem evett.
2010. máj. 29. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:
mit eszik?hordozóban próbáltad?
2010. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. A barátnőm kisfia ugyanezt csinálta. Mindig fekve szoptatta, aztán amikor elkezdett hozzátáplálni, azt is csak fekve ette. Sehogy máshogy. Vett neki jófajta pihenőszéket, abban vagy üvöltött, vagy egy-két kanál után üvöltött :-)

Beletörődött, aztán amikor megtanult ülni, etetőszékbe tette. Abból az első pillanattól elfogadta, sőt! Azóta minden ok.

2010. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
babakocsiban?
2010. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nalunk a tapszert eszi csak fekve, a szilardakkal hala a jo egnek meg nincs gond a pihenöszekbe. ki tudja meddig, szeszelyes kisasszony :). sztem semmi baj nincs ezzel, majd ha maskepp lesz kenyelmes, maskepp fog enni.
2010. máj. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, ha megtanul ülni, akkor már nem lesz gond szerintem. Esetleg próbáld meg még az öledbe ültetve etetni.
2010. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!