Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azoknak, akiknek nyűgösebb...

Azoknak, akiknek nyűgösebb típusú babaja volt, és állandóan szórakoztatni kellett, mikortolól lett vele könnyebb?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kora után. Akkor valahogy volt egy alkalom amikor elkezdett egyedül játszani. Én megmozdulni nem mertem😂😂 3 éves és még most is van hogy csatlakozni kell a játékba, de már megérti ha nem tudok éppen menni
2022. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor megtanult önállóan járni. Kb 13-14 hónapos volt.
2022. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Járástól könnyebb lett igen, de nem mondanám hogy könnyű minden. Hol van még a hiszti korszak?
2022. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Járástól kicsit könnyebb de még most is asszisztálni kell a játékhoz legtöbbször, illetve mostmár van, hogy az udvaron 10-15percre is elfoglalja magát, elég ha lát (most 17hónapos)
2022. aug. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

3 eves, neha eljatszik 10-10percekre :D

De 1 evez koratol konnyebb

2022. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekünk meg pont egy éves korától lett vele nehezebb...

Picinek nyugis volt, elnézelődött a kiságyban, mintában. Azóta hogy elkezdett mászni már nem olyan, és egy éves korától ordít ha letesszük: járókába, autós ülésbe, etetőszékbe.

Ma pont fel is vettem ahogy ordít az etetőszékben, megmutatom majd a védőnőnek. Nem tudom hogy ez normális-e.

2022. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*hintában
2022. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!