Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7honaposan szeparacios szorongas?

7honaposan szeparacios szorongas?

Figyelt kérdés

Lanyom kb egy hete sehol es sehogy nem marad meg, csak ha latoterbe vagyok, de ha leginkabb a kezembe van. Eddig jol elvolt kb barkivel, akit sokszor lat. Mostmar az se mindegy, hogy en vagy az apja tologatjuk a babakocsiba. Folyamatosan kapaszkodik ram, belembujik (ultracuki), de pisilni se tudok kimenni anelkul, hogy eszeveszett horgesbe ne kezdene.

Csak ugy hajlando valamivel jatszani, ha az olembe vagy, vagy ha el tud erni.

Mondjuk amugy is bujos, meg egyutt alszunk ugy, hogy a ket labat ram rakja, vagy nekem hattal van, de a karomat oleli es a honaljamba dugja a kis fejet.

Ha ez szamit, van ket foga, mar forog minden iranyba, magatol ul. Hasalni egyaltalan nem szeret, konkretan par perc utan uvolt, voltunk devenyesnel, o nem latta indokoltnak a kezeleset.

Ez lenne a szeparacios


szorongas, vagy csak jobban van most ram szuksege?



2021. júl. 16. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor van itt az ideje a szeparacios szorongásnak.


Bár hozzáteszem, hogy az én kétéves kislányom hasonlóan viselkedik mostanában, szóval lehet, hogy sose novik ki... 🥴

2021. júl. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem mind a három 7.hósan kezdte.
2021. júl. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!