Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor egy héten és mennyi...

Hányszor egy héten és mennyi időre viszitek a babátokat sétálni? Mennyi idős?

Figyelt kérdés
Ha meleg van, de széles idő, adtok rá sapit? Pl. 25 fok felett van.
2022. aug. 15. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos. Ebben a gusztustalan hőségben nagyon maximum reggel 6-7 között viszem ki és este 6 után. Én nem vagyok hajlandó ilyenkor napon lenni. Sapkát sose adok rá, mert leszedi. Feje fölött van a babakocsi búrája és nem viszem közvetlen napfényre. Szeles időben nem viszem ki, mert azt meg ő nem szereti.

Általában minden nap megyünk ki, legalább egyszer, mert különben nem lehet bírni vele. Várom az őszt, akkor már akár fél nap is kint tudunk lenni. De ez elsősorban az én döntésem, mert végtelenül gyűlölöm a nyarat és a meleget, a sétával nincs bajom.

2022. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap egy órát, 10 hónapos és nem adok rá sapkát.
2022. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Mimden nap legalább 2 órát setaltunk, viharban, orkán szélben és 40 fokban akkor amikor elmúlt, egész nap nem lehet kibírhatatlan idő, akkor korán reggel vahy estefelé. Szerintem a friss levegő és a séta, kimozdulas nem választható dolog, hanem olyan ami baba és anya egészségének, jó létének is szükséges. Nagyobb gyereknél meg főleg.
2022. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap megyünk valamerre, van, hogy órákra, van, hogy csak a boltba megyünk. Sapkát nem kap.
2022. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen melegben ritkán sétálunk, csak, ha muszáj, mondjuk boltba vagy ügyet intézni


Udvarunk van, szóval kora reggel és estefelé, mikor elviselhető az idő, akkor viszem ki. 8 hónapos

2022. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, utolsó vagyok, az lemaradt, hogy sapit nem adok rá.
2022. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat! 🤗💖
2022. aug. 15. 20:40
 8/9 anonim ***** válasza:

3 hónapos a fiam. Minden nap megyünk szinte, eddig 1-1 nap maradt ki. De ha sétálni nem is megyünk, a teraszra ki szoktam vinni, van kint hintája.

De ha nagy meleg van, akkor csak este 6 után megyünk ki egy órára általában.

Szombaton pl. jó idő volt, délután 1 körül mentünk ki az udvarra, este 7-ig kint voltunk (grillezés volt). Imád kint lenni szerencsére.

Sapkát nem adok rá, mert ő még babakocsiban fekszik.

2022. aug. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap kimegyünk legalább egy órára. 4,5 hónapos és nem adok rá sapkát. Ilyen melegben vagy reggel vagy 6 után tudunk kimenni mert nagyon izzad szegénykém.
2022. aug. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!