Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hós baba alvasigénye...

4,5 hós baba alvasigénye mennyi? Tudom változó de úgy mégis. Este 5-6 után tényleg ébren kellene maradnia, hogy végig aludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
de a fél6os etetés után midig elalszik,nemtudna ébren maradni 9ig.így meg hajnali 4re kialussza magát.
2008. dec. 21. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi 5 hósak vagyunk és a lányom 19-6:30-ig alszik egy szopival. Aztán 8:30-9:30-ig, majd 12-14:15-ig, majd 16:30-17-ig (persze kb.). Este hétnél tovább nem tudom húzni, mert már így is nyűgi szokott lenni. Próbáld meg egy kicsit lefoglalni, hogy ne aludjon, vagy ébreszd fel egy fél óra múlva. Hátha pár nap alatt átáll.

Attól is függ, hogy napközben ti mennyit alszotok, és hát kinek mennyi az igénye.

2008. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szia

a kisfiam,este 9-től kb.jó ha hajnali 4-ig alszik,(nem éhes, nem szomjas) onnan cumi be cumi ki van félóránként.

7kor evés.9-11ig alvás, délben néha (már egyre ritkábban) egy óra alvás.15órától egy óra alvás.18órától este 9kor én ébresztem a fürdetésre,aztán evés és folytatja tobvább az alvást kb. 4ig.

2008. dec. 22. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Hm... nem egyszerű! És ha 18-kor fürdetnéd meg? Így tudsz csúsztatni még vagy fél órát és 9 körül, vagy inkább később csak etetni keltsd fel. Vagy csak halkan kérdezem: hagynád egy kicsit sírdogálni hajnalban... :) Hátha megszokja, hogy aludjon még egy kicsit, vagy csendben játszon. Nem lesz könnyű, de ha van lelkierőd, megpróbálhatod. Sok sikert!
2008. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!