Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon jól teszem azt, ha...

Vajon jól teszem azt, ha sírni hagyom?

Figyelt kérdés
Most 2 hónapos a kisfiam, egészen két héttel ezelőttig hasfájós volt. Persze, kézben ringattam, csitítgattam, sokszor ott is aludt. A probléma az, hogy most is ezt várja el. Nem hajlandó, csak a kezemben aludni, amint leteszem, már fent is van. Ezért az utóbbi időben megpróbáltam azt, hogy sírni hagyom, de az anyai lelkiismeretem kegyetlenül kínoz. És valamit muszáj lépnem, mert látom rajta, hogy a napi 3x fél óra alvás nagyon kevés neki.
2008. dec. 22. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem hagyom sírni a fiamat.

Neki is volt kézben alvós korszaka,de szerencsére leszokott róla.

Ha nagyon nem tud aludni,elringatjuk a babakocsiban.

2008. dec. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
igen, mi is így szoktunk rá a babakocsiban alvásra napközben. ézben ringattam én is, amíg hasfájós volt, aztán elmúlt de a ringatás kellet volna még. A babakocsiban most már magától elalszik napközben, de néha még, ha "rossz napja" van el kell ringatni este, mert magától nehez alszik el néha, talán nem elég fáradt. Szerintem ne hagyd sírni, próbáld meg elringatni a hordozóban akár. Nekem mostanában abban szunnyad el napközben.
2008. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!