Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt eddig a legalkalmatlan...

Mi volt eddig a legalkalmatlanabb helyzet, amiben a gyereketek bekakilt a pelenkába?

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Mikor a gyerekorvosnál voltunk minden előkészülés nélkül.

(a nagyot vittem orvoshoz, a babának a kocsiban kellett volna maradnia anyukámmal, de ő behozta az amúgy egészséges babát, hogy nézze már meg őt is (minek????), úgyhogy rohanhattam pelenkát és törlőkendő venni a coopba... 😡😡)

2022. aug. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

1-es, szegény te, van segítséged, mégis rá haragszol.

Ha nem hozza be, nem tojt volna be?

Dehogynem.

A te bajod csak annyi, hogy az orvos figyelő szeme előtt nem hagyhattad szarosan, ahogy egyébként tetted volna

2022. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ez most komolyan érdekel valakit vagy a pelenka és ürülék fétises ír ki kérdést újra?
2022. aug. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1


Van olyan, hogy nem készülsz?


Hazavitted volna egyébként szarosan a gyereket?



Nem tudok kiemelkedőt mondani.



Jah de


A fürdőpelusba a jakuzziban..

Azért nem tart az annyira, mint gondojuk..

2022. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont mielőtt szàlltunk volna fel a repülőre. A többi utas mar szàllt be, mi maradtunk utoljàra, gyorsan kaptam le ròla. Pluszban a törlő a feladott csomagba keveredett, csak zsepivel, büfikendővel tudtam megtörölni. Kipirosodott szegèny kis feneke. Popsikrèm sem maradt a kèzi csomagban, hogy legalàbb azt tettem volna rà.
2022. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Csalàdi szülinapi ebèd, ètterem, nyàri kis ruhàcska. Gyerek etetőszèkben, hasmenès. Folyt mindenhova, szèkre is.
2022. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Extra alkalmatlan nem volt, de pl. a 6 hetes csípővizsgálaton bontottam ki a pelust és bumm... vagy az ölbeli mondókázós foglalkozáson ázott át pisivel a pelus az én combomat is beterítve. Vagy egy egy hegytetőn szálltunk volna be a lefele tartó felvonóba és puff egy hatalmas hasmenés, kisruha minden olyan volt, mire rendbe tettem elment persze a felvonó és várhattunk fél órát a másikra.
2022. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!