Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek rossz evő ès/vagy...

Akinek rossz evő ès/vagy rossz alvò babája volt,mikor lett jobb a helyzet?

Figyelt kérdés
Jelenleg 8 hòs a fiam ès rengetegszer èbredünk èjjel,valamint mennyisègeket sem igazán eszik,max tejpèpből. Minden nap kìnálom,de ezekben a melegekben mèg rosszabb minden,persze nem erőltetem,kap tápszert..Mozgásban,fejlődèsben viszont remekel,talán ez is okozhatja a rossz èjjeleket. Na meg a fogzás is a nyakunkon van,az alsò 2 már kijött,de most megint rág ezerrel,nyugtalan,mindent a szájába tuszkol,gyakran kakil,hìgabb is. Nagyon szeretnèk már kicsit pihenni, vajon ha eddig is ennyire megviselte a fogzás,kèsőbb sem lesz jobb? Nem tudom meddig bìrjuk mèg a fèrjemmel,minden nap fáj a fejünk a fáradtságtòl. Mùltkor Nurofent is kapott,mègis csak 2 òrát aludt egyben...
2021. júl. 14. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Veletek alszik vagy külön?
2021. júl. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy szobában alszunk,de a saját kiságyában alszik,mindig oda rakjuk le. Nem fogadja el a cumit,cici sincs már. Sokszor magunk mellè vettük már,de az sem hozott áttörèst,sőt,nagyon kènyelmetlen volt,mert borzalmasan sokag izeg-mozog álmában...
2021. júl. 14. 08:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jövő hónapban lesz 2. Az alvás másfél évesen jobb lett az evéssel még mindig várom a csodát.
2021. júl. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első gyerek viszonylag jó alvó volt. Keveset aludt, de legalább az éjszakát át. Ugyanakkor pocsék evő volt. Semmi sem változott, még 5 évesen is pocsék evő, nincs 16 kiló (korosztálya átlaga az ő magasságához 20 kg).

Második gyerek jó evő, rossz alvó. 2,5 éves még mindig ébred min. 2-szer.

2021. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

A lányom 8 hónaposan ugyanilyen volt, aztán miután elkezdett járni és kibújt a 6. foga is (10 hónapos kora környékén), azóta jobb. Most 11,5 hónapos (fáj leírni, hogy egy éves, igen :D ), megint jön a foga, most megint rosszabbak az éjszakák, de messze nem olyanok, mint 4től 10 hónapos koráig voltak. Most már csak a fogzós kellemetlenségek miatt alszik nehezebben, ezt én el tudom neki nézni. Már csak átlag 3-4x kel éjszaka, ezt már fél lábon is kibírom :D

Enni nem eszik ő se többet, mint egy átlagos kölyökhangya adagja. Ő mondjuk anyatejes, szopizik még ezerrel, de ez nem vigasztal :D Olyan rosszul esik látni mások gyerekeit, akik kb felnőtt adagokat simán letolnak mindenből (is) ebben a korban, az enyém meg lenyalja a tejfölt a kenyérről, és ennyi volt aznapra az "evés". Fél évesen többet evett kb, amikor kezdtük a hozzátáplálást :D De nemrég olvastam, hogy a mennyiségi evést olyan 2-3 éves kor körül "várják" a szakemberek a kicsiktől, szóval van idő. Mondjuk gyanítom ez a 2-3 éves kor ez úgy értendő, hogy addig igény szerint anyatejjel/tápszerrel/tejitallal van kiegészítve az étkezése.

2021. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kislányomnak nagyon jó alvókája volt,születésétől fogva...nah most másfél éves,és most romlott el minden...

Nem lehet okom panaszra,de most mindent visszakapok kamatostol

3 4 5 alkalommal kel éjszaka,zombi üzemmódban vagyok,max 2 órát ha alszok

Vettünk egy házat,és szó szerint nem tudok a férjemmel tartani,a papírokat intézni,mert a szemem bedagadva,elég gáz vagyok...mondta a védőnő,hogy ez másfél évesen nem normális dolog,azt akarja hogy vigyem alvás laborba,Debrecenbe


Az étkezés az jó,nem volt vele semmi gond,nem válogat,mindent megeszik

Igaz ez a nagy meleg sem jó,mert rengeteget iszik,és utána gondolom már nem annyira éhes



Alvása végett kaptunk 1 hónap haladékot,ha nem változik jeleznem kell,szóval eléggé be vagyok parázva...

2021. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21 hòs a lànyom ès èn is kivàncsi vagyok a vàlaszra :D

Rossz èjszakàkon (ami 70%) 5+ alkalommal èbred a lànyom.


Az evèse talàn az utòbbi hetekben javult, több mindent pròvàl ki.


#6: teljesen normàlis, hogy ennyit èbrednek (maximum nekünk kènyelmetlen). Mi is felèbredübk, de ugye vissza tudunk segìtsèg nèlkül aludni.

2021. júl. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!