Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22-23fokos lakásban milyen...

22-23fokos lakásban milyen ruhát adtok 1 éves babátokra?

Figyelt kérdés
köszi.....
2010. szept. 24. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! 1O hónapos kisfiamra adok egy rövid ujjú bodyt, pamut hosszú ujjú pólót, vékony mellényt, melegítőnadrágot, zoknit.
2010. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én rövidújjúban voltam a héten, szép idő volt kint, sütött a nap, lányomra pedig harisnyát, hosszú újjú bodyt, kord vagy fari ruhát adtam.

Szeretem ezt sz időt, mert nem kell öltöztetni, abba viszem ki amiben bent van, csak cipőt veszünk fel és mehetünk! Egy kardigánt beteszem mindig neki ha árnyékban sétálunk nevfázzon vagy ha 6 után jövünk haza a játszótérről ne fázzon mikor lemegy a nap!

2010. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

rövidujjú body-melegítő naci, zokni, 23 hónapos

tavaly ilyenkor még rugiztunk úgy emlékszem, akkor a rugi-body volt az itthoni viselet

2010. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
rövid ujjú body+hosszú ujjú póló,nadrág,zokni
2010. szept. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányomon hosszú ujjú body, rövid ujjú póló, melegítőnadrág és vastag csúszásgátlós zokni van (mert nincs nagyon szőnyeg a lakásban).

De szeretem a hosszú ujjú body, kertésznadrág variációt is :-)

2010. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!