Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álldogáló, lassan járó babátok...

Álldogáló, lassan járó babátokra adtok bent jó minőségű lépés cipőt, vagy inkább mezítláb legyen a lakásban? Milyen 1. lépés cipőtök van?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem! Eleget lehet rajta még cipő, a lakásban nem adok rá, csak csúszásgátlós zoknit. Superfittes cipőnk volt az első lépés kiscipő.
2011. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a gyógytornászunkat kérdeztük erről, azt mondta, hogy bőven elég akkor cipőt adni rá, amikor már megy. Amíg csak álldogál, addig felesleges.
2011. márc. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenünk van és bent nem adom rá.Bent csúszásgátlos zokniban nyomja.

2011. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem adtam rá, és kinnt sem. Mezitlábazott. Cipője akkor lett, mikor már hűvösebb volt az idő, meg ha aszfalton ment, de ezt igyekeztünk elkerülni. Most négy éves, és idén nyáron is mezitlábazno fog. Füves terület van a házunk mindkét oldalán, és játszón is az az első, hogy odaérünk, és veszi le a szandit :) ( én is :D)

Persze csini szandija volt már egyévesen is, de csak dísznek :)

2011. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az első cipő elefanten volt. a lakásban nem adtam rá cipőt, csak a szabadban, vagy ha köves belső tér volt. itthon dupla zokni volt a télen a lábán, így tanult meg járni.
2011. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vastag zokni adok rá bent, fölösleges a cipő, attől csak bátortalanabb lesz.
2011. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lakásban csak zokni van rajta (csúszásgátlós).

A cipőket még csak nézegetem, de sztem Elefantent fogok venni.

2011. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!