Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek megy a karácsonyi...

Mindenkinek megy a karácsonyi készülődés, ahol baba van? Már nagyon várjuk, a mi babánk hogy reagál majd a karácsonyfára?

Figyelt kérdés
Kérdésem most nincs de szeretném mindenkinek megköszönni hogy segített ebben-abban és mindenkinek kellemes és nagyon szép karácsonyt kívánok!
2008. dec. 22. 10:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Zalán anyukája

2008. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Boldog karácsonyt kívánunk mi is mindenkinek!!


3 gyermekes anyuka

2008. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is köszönöm szépen mindenki válaszait és azt is, akivel csak egy jót vitázhattam:-)

Boldog Karácsonyt és Új Évet Mindenkinek!!!

2008. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz: Mi is köszönjük szépen a segítséget, és remélem egy-két esetben én is tudtam segíteni.

Mindenkinek nagyon szép ünnepet és békés, boldog, egészségben, szeretetben gazdag új évet kívánunk.

8 hós Bence és anyukája (és a másik két fiú: apa és Marci)

2008. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom!Nekünk is első Karácsony.8 hónapos a lányom.Mindenkinek Kellemes Ünnepeket!
2008. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindenkinek nagyon Boldog Békés, Szeretetteljes Ünnepeket kívánunk. Nekünk is ez lesz az első hármasban töltött karácsonyunk: Timi, Hanna, és apukája
2008. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!