Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy töltitek a szilvesztert...

Hogy töltitek a szilvesztert egy 8,5 hónapos babával?

Figyelt kérdés

Gondolom, nem másnap reggelig történő "ereszd-el-a-hajam" bulizással...:-)))

Arra lennék kíváncsi, hogy ti egész este otthon maradtok, vagy elmentek valamilyen csendesebb házibuliba, ahol két-három órahosszát el lehet tölteni babával.


2008. dec. 22. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi elutazunk Ausztriába még 29-én és abban az apartmanban szilveszterezünk, ahol a szobánk is lesz. Bébiőrrel éjfél utánig én is lent leszek, aztán pihi. :) Itthon ülünk mindig, valamikor menni kell :) Nekem a babát tekintve szerencsém van, mert max 8tól alszik, és őt persze normális időben leteszem aludni. Nagy társasággal megyünk felváltva nézegetjük a bébit majd :) Ti? Hogy szeretnétek?
2008. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még nem tudom, de az biztos, hogy mi városon belül maradunk. Arra gondoltam, hogy a barátainkkal (akikkel évek óta szoktunk) jó lenne megint eltölteni legalább egy pár órahosszát. Tavaly már úgyis csendesebb buli volt, mert volt két 2-3 év körüli baba. Aztán ha elfárad a picur (néha 10-ig simán bírja) hazajövünk. Igaz, hogy csak "fél-szilveszter" lenne, de én ennek is nagyon örülnék most baba mellett... (Attól is félek, hogy - bár kertes házban lakunk - otthon a szomszéd óriási tűzijátékot és petárdázást rendezett már a múltkor is.)

Mindenesetre még csak tervezgetek, semmi konkrétum... ezért is várom az ötleteket...

2008. dec. 22. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menjetek! A babák még annyira rugalmasak és alkalmazkodóképesek, hogy ha álmosak, fáradtak, bárhol elalszanak. Együtt vagytok, és jól érzitek magatokat! Ez nagyon fontos és ez a lényeg! Jó bulizást!
2008. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nEKEM PONT ILYEN IDŐS A BABÓM, MI VENDÉGEKET FOGADUNK, ÉS IGY BÁRMIKOR LEFEKHET A KICSIM, MERT ITTHON VAN. CSENDES, SZOLID, DE MÉGIS KICSIT BULI LESZ.
2008. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ennyi idős. Mi egy baráti házaspárt fogadunk, szolid "bulizgatás". Az én picim napirendje nagyon szépen beállt, nem szeretném megzavarni, persze ettől az egy alkalomtól tudom semmi baja nem lenne, de nálunk nincs olyan program ami miatt megbolygatnám a megszokott rendjét. Ha jó programotok igérgezik, sztem is nyugodtan menjetek, te ismered a babádat, ha nem nyügösködik, akkor minden ok lesz.
2008. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!