Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos babások hogyan...

17 hónapos babások hogyan töltitek a szilvesztert?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

igaz, hogy csak 15 hónapos lesz, nem 17, de azért válaszolok.

mi itthon leszünk, nem lesz pénzünk elmenni sehova, meg nem is tudnánk kire bízni a babát.

és te?

2009. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szintén.

Mivel veszélyeztetett terhes voltam, immár ez lesz a harmadik szilveszter, amit itthon a négy fal között töltünk.

Nem bánom annyira, de bevallom picit hiányzik a társaság. Annál is inkább, mert van egy 14 évesem is, aki nagyon tud unatkozni.

A barátaink is inkább más helyszínt választanak, mint minket, mert mi unalmasak vagyunk, hiszen a babára kell figyelnünk, aztán meg hát nem lehet hatalmas dáridót csapni , mert alszik.

Nem baj, majd Tv-ünk és koccintunk.

Köszönöm szépen a válaszodat.

2009. nov. 26. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! igaz az én babóm 1 éves, de mi is itthon leszünk, messze vannak a nagyszülők, így nincs ki vigyázzon rá, pénzünk pedig nincs bébisziterre. De már nekem is hiányzik egy kis bulizás.
2009. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

nekem is hiányzik a kikapcsolódás, tavaly még nem volt kedvem, most már lenne...valami pörgős buliba elmennék :)

de mindenhol fizeni kell, még egy nyamvadt bálban is :(

tavaly itt voltak a barátaink, szintén babaával, de idén csak hárman leszünk. szerintem éjfélkor már aludni fogunk.

na mindegy.

2009. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is itthon leszünk, akkor lesz a kicsi 14 hós. Egyenlőre úgy tűnik 3an leszünk és ahogy az utolsó írta, lehet éjfélkor már alszunk.
2009. nov. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gondoljunk arra anyukák, hogy eljön még a buli ideje is!

addig is kívánok mindnyájatoknak Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet!

2009. nov. 26. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!