Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy töltitek a szilvesztert,...

Hogy töltitek a szilvesztert, ha nincs kire hagyni 17hós babátokat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hozzánk jönnek a barátaink már 3. éve. Iszogatós, csendes buli. A gyereket lerakjuk este 8kor aludni, és mienk a Szilveszter. Jó volt a tavalyi is.

Az idén úgy néz ki mi megyünk hozzájuk, most nekik van pici babájuk.

2010. dec. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én fiam 1 éves és szintén nem tudjuk kire hagyni,így aztán a párommal itthon leszünk szilveszterkor.

Kicsit szomorkás vagyok emiatt hiszen már rám férne egy kis kikapcsolódás,de első a baba!

Úgyhogy szerintem tévézünk,dvd-t nézünk gondolom kicsit iszogatunk,éjfélkor megnézzük a tüzijátékokat,de lehet,hogy egy szexi fehérneműben lenyomok valami erotikus táncot csak az ünnep kedvéért:)))Szóval semmi külcsi!Itthon leszünk!Majd csak ez az este is eltellik valahogy.....

2010. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát vele:-)

Együtt a kis családdal:-)

Mi elutazunk egy másik gyerekes családhoz és ott fogjuk tölteni a szilvesztert. Én nem is vágyom külön bulizni.

Én így fogom jól érezni magam:-)

2010. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Eddig 2 szilveszterünk volt.

1. 2.5 hónapos babával akkor volt buli elmentünk ittam egy fél pohár pezsgőt a baba a kisszobában aludt.


2. itthon voltunk mert nagyon fáradtak voltunk éjfélkor nem is voltunk fennt.


3. most idén lesz de sztem lesz buli megint a baba is jön és alszik ha elfáradt. Barátoknál leszünk egyedüli baba lesz senki se problémázik sőt csöndbe se kell lenni miatta.

2010. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De miért akarod elhagyni, már nem olyan kicsi h ne tud magatokkal vinni pl. a barátokhoz, olyan helyen ahol le tudod tenni aludni.A lányom 9,5 hós de mi visszük magunkal.
2010. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát én már nagyon vágyom egy jó szilveszteri buliba, de az még évek...szerintem.

4 éve nem voltunk bulizni, a fiam 4 éves, a lányom 8 hós.

A 4 év alatt egyszer voltunk barátoknál, a többit itthon töltöttük, szóval marad a sóvárgás.

2010. dec. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Eljön a barátnőm a 20 hónaposával és a férjével.Itt is alszanak.Együtt fogunk főzni, a gyerekek eljátszanak, az apák meg egymást fogják szórakoztatni:)
2010. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25 hós és 3 hós gyerekeink vannak. Otthon, tv, pezsgő, erkélyről tüzijáték nézés.
2010. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16 hónapos a lányom, mi itthon töltjük. Amúgy sem szeretem a szilveszteri zsongást, sosem voltam oda érte, így nem lesz vele gond most sem. Talán neki lesz annyival másabb, hogy este nem parancsolom időben ágyba, hanem amíg bírja, nézze velünk a tévét, játszunk még kicsit, és ha már elege van, irány az ágy, férjemmel pedig eszegetünk iszogatunk.
2010. dec. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itthon.3 éves a kislányunk 9 hónapos a fiunk.Eszembe sem lenne ma´srabízni.Jó nagyon nem is tudnám.....A fiam minden éjjel 5x6x ébred,és csak cicizik......Még apával is ordít.
2010. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!