Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan töltitek a szilvesztert...

Hogyan töltitek a szilvesztert? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mi minden évben ugyanott egy óriási bulit csaptunk a barátainkkal szilveszterkor még a lányunk születése előtt. Ilyenkor eléggé leszoktunk részegedni..

Idén a párom ugyanott szeretné tölteni a szilvesztert, szeretné ha én is mennék, de nekem nincs kedvem. Azt tanácsolta, hogy aludjon a nagyinál a kislányunk.

Szóval most úgy áll a helyzet, hogy én maradok itthon a babával ő meg a barátainkkal fogja megünnepelni az újévet. Nagyon rosszul esik, de ő szeretne kikapcsolódni és nem érti, hogy én miért nem tartok vele. Szerintetek??


2010. dec. 19. 23:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el vele, azt az egy estét kibírja a nagyinál a gyerkőc! Neked is jár egy kis kikapcsolódás!
2010. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
menj te is!
2010. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De még soha nem volt nélkülem a kislányom 2 óránál többet. Igaz már átalussza az éjszakát, de szopizik még.
2010. dec. 19. 23:22
 4/20 A kérdező kommentje:
Tehát a szoptatással arra akartam kitérni, hogy én akkor ugyebár nem ihatok, ott pedig mindenki tök részeg lesz és nem hinném, hogy jól érezném magam. És hiányozna is a kislányom..
2010. dec. 19. 23:23
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de elég fura a párod hozzáállása, most már család vagytok, és én el sem tudnám képzelni hogy a férjem nélkülem akarná ünnepelni az új évet.....


Nekünk is ugyenez a helyzet, első baba, átalussza az éjszakát de még szopizik, eddig mindig ugyanott buliztunk a barátokkal. Idén nem bulizunk, hanem elmegyünk babástul, kicsit iszogatunk (én csak vörösbort :)) aztán hazajövünk, eltesszük aludni a babácskát és kettesben köszöntjük az új évet :)


Jövőre már újra jöhet a buli hiszen akkor más simán alhat a szüleimnél a fiam de most még picike ahhoz hogy máshol aludjon.

Beszéljétek ezt meg mert egy pasinak meg kell érteni ehogy a gyereket ketten csinálták, akkor bizony ugyanazok a kötelességei az apának is, és nem az van hogy apa elmegy bulizni meg inni, anyuka meg otthon marad gyereknevelni.....nálunk nem is volt kérdés hogy idén kimarad a buli. Egy kisbaba lemondásokkal jár ez tény, de csak addig van ez az újfajta helyzet amíg picike, ezt mindenki kibírja.

2010. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
23.55 vagyok, még annyi hogy 100% megértelek mert nekem ugyanezek miatt nem is menne a bulizás :) hiányozna a fiam és nem akarnék a sok becsiccsentett között én lenni az egyedüli józan :)))))) Majd jövőre.....
2010. dec. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

Én a páromnak mondtam, hogy ha akar, akkor menjen el a barátainkhoz szilveszterezni. Tudod mit mondott? Azt, hogy: Hülye vagy, mi egy család vagyunk!? Hogy mennék már el?? Dehogy megyek!!! Szépen itthon leszünk, koccintunk éjfélkor, és kész. Majd jövőre elmegyünk, akkor már ott aludhat a nagyinál a picur.

Őszintén? Jól esett a dolog, nem is kicsit. Na és szerintem valahogy így kellene a te párodnak is ehhez a dologhoz állnia.

2010. dec. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

neked nem hiányzik egy kis kikapcsolódás?Lefejhetnél előre tejet,így ihatnál is,és amit lefejtél,odaadnád neki másnap,míg kimegy az alkohol belőled.

Mondjuk az úgy,hogy te otthon maradnál a babával,ő meg elmenne,az nem valami jó,viszont ott a másik oldal,hogy ő is szeretne egy kicsit kikapcsolódni.és szerintem mindenkire ráfér egy kis kikapcsolódás.az én fiam már 15 hónapos,egy éves koráig szoptattam,és két hete jutottam el először bulizni,meg ittam alkoholt.Hát mit mondjak,nagyon jól éreztem magam.És a férjem volt itthon a gyerekkel.Céges buli volt,így ő nem jöhetett,de nem is akart volna.És egy szava se volt,hogy én elmentem már délután kettőkor,és éjfélkor értem haza.Ellenkező esetben és sem szólnék semmit.de persze a legjobb az lenne,ha együtt mennétek

2010. dec. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember más, igazán nem róhatjuk fel a férjednek, hogy szeretne a barátokkal szilveszterezni, aki azt írja az ő férje nem megy nélküle , az örüljön neki, de nem hinném, hogy a Te férjed kevésbé szeret csak mert menne! Lazíts Te is , menj és érezd jól magad! Ez nem a világ vége, igaz, hogy egy család vagytok de fiatalok is és szükségetek van a kikapcsolódásra! Egy gyerek sok lemondással jár, de nem kell mindenről lemondani!
2010. dec. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Én olyan társasággal járok bulizni ahol rajtam kívül mindenki iszik,nem sokat de azért iszogatnak.Semmivel se roszabb a kedvem ugyanúgy tudok bulizni egy korty szesz nélkül is.

Szerintem bulizz egy nagyot de ne igyál így jól is érzed magad és még másnyp szoptatni is tudsz :)

2010. dec. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!