Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó érzés a gyereketekkel aludni?

Jó érzés a gyereketekkel aludni?

Figyelt kérdés
Olyan megnyugtató,hogy este hárman összebújva alszunk el.Nem tudom egyenlőre elképzelni,hogy a szobájában aludjon(2 éves).
2010. szept. 25. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen, kisfiunk 19 hónapos, és hajnaltól van köztünk. Imádom ahogy szuszog mellettem.
2010. szept. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
első vagyok. 4 hónapos korától van így.
2010. szept. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi babánk 10,5 hónapos, de már a saját ágyában alszik. Köztünk alszik el, de utána átviszem az szobájába. Persze én is imádom, mikor táti szájjal durmol mellettünk, vagy megfogja elalváshoz a kezünket, de szerintem ha külön alszik, az jobb neki is, meg nekünk is. Imádjuk őt, egyetlen gyermekünk, akire 3 évet vártunk. Aludt már köztünk. De én minden szusszanására felébredek, pörög-forog egész éjjel. Akkor húzodok, hogy elférjen, így én reggel hulla fáradt vagyok, mert alig alszom valamennyit. Neki is jó így, mert onnan tudom, mikor ébred, hogy beszélget a maciknak. Úgyhogy nálunk ez a helyzet.
2010. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
néha magam mellé veszem reggelente, olyan édes, ahogy rámforog, rámmászik. Aludni nem tudunk együtt, néha szoktunk szundizni, de mióta megvan, talán 4-5 alkalommal ha előfordult. De arra édredezni, hogy ott vigyorog mellettem a kis fogatlan szájával, hát az mennyei:D
2010. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Én egyedül nevelem, 5 hónapos, és a kezdetektől velem alszik. Nem így terveztem, sőt, kifejezetten elleneztem, és nem voltam híve. DE annyira jó így aludni, hogy fogom a pici kezét, meg ott szuszog mellettem. Tisztában vagyok vele, hogy ez leginkább nekem jó, és én jobban igénylem, mint ő, ezért nem szeretném, ha mindig így maradna. Úgy tervezem, hogy akkor fog külön ágyban aludni, ha már átalussza az éjszakát (egyelőre még 2x felkel éjjelente), és az együttalvás ebből a szempontból is könnyebbség.

Viszont minden este a saját ágyában alszik el, és egyedül, csak akkor viszem át a hálóba magamhoz, mikor én fekszem le.

2010. szept. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
az én kicsim az ágyában alszik el,és hajnal 5-6 körül költözik hozzánk. Imádom a takaróm alatt azt a kis testet érezni, de képtelenség vele aludni:DDD
2010. szept. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Én egyedül nevelem a kisfiam,14 hós! Leggyakrabban velem alszik! Én imádom nézni ahogy szuszog!
2010. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Együtt alszunk a 21 hós lányunkkal, nagyon jónak tartom. Nyugodt, kiegyensúlyozott, éjjel ha felébred, hozzánk bújik és alszik tovább, nincs sírás, nincs nyafogás, reggel mindhárman kipihenten ébredünk.

Csak mindenki hülyének néz emiatt az ismerősök, rokonok körében, így nem szívesen beszélek erről. 1-2 ismerős van, aki szintén együtt alszik a gyerekével, ők megértenek minket, de a többiek nem. Nálatok mit gondolnak a többiek?

2010. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretem ha hozzám bújva alszik :S még mindig azon parázom, hogy ráfekszem álmomban ezért 10 percenként felriadok és nézem, hogy minden oké-e :S

mikor fog ez elmúlni??? már 10 hónapos, minden nap 6-kor átköltözik a takaróm alá :D

de persze imádom és szeretek hozzá bújni, hallgatni a szuszogását, nézni ahogy mélyen alszik :)

2010. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
a mi babánk 1 hetes kora óta alszik velünk én nagyon szeretem így.most költözünk át szeretném szoktatni az ágyába hogy tudja hogy mi van...(kicsit bánom):)mondjuk még csak 9 hetes
2010. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!