Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok.16....

19 hetes kismama vagyok.16. héttől elkezdett fájni a derekam a csipőm. Mivel csak oldalt tudok aludni olyan érzés van a lábaimban mint amikor elzsibbadnak. Normális ez az érzés?

Figyelt kérdés
Napközben ritkán de főleg éjszakánként görcsöl a hasam. Nem olyan görcsölés mint amikor megvan hanem olyan mielőtt meg akar jönni és ilyenkor fáj a csípőm lábam mindenem. Szedek rá néha magne B6 -ot.Kinyílhat ettől a méhszáj előbb?Normális ez?
2008. dec. 1. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia mindenképp a dokid kell megkérdezned, mert lehet, hogy nincs jelentősége, de lehet, hogy van. Nekem amikor hasonló fájdalom volt a hasamban, akkor kitágultam, és 1 hétig voltam visszatartáson, a b.nőmnek is voltak fájdalmai, neki végigkísérte a terhességet. Kérdezz dokit mindenképp!


A hátfájás meg szinte mindenkinél velejáró

2008. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!