Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztünk olyan, aki nem...

Van köztünk olyan, aki nem tud háton aludni és ha mégis a hátára fekszik, olyan érzés mintha fulladozna? 32 hetes vagyok és egyre jobban ezt érzem. Csak oldalt alszom, máshogy nem megy. nektek van már légszomjatok? Ilyesmi korú kismamikat kérdezek.

Figyelt kérdés
2009. máj. 9. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 31 hetes vagyok :) Háton fekve nem érzem, hogy fulladoznék, de szerintem amiatt nem, mert a baba éjszaka még keresztben fekszik, vagy ha mégsem, akkor nem tolja "annyira" felfele a belső szerveimet:) Viszont párszor már volt légszomjam pár hete, órákig tartott, de az napközben, ülve történt:)
2009. máj. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez természetes, nagyon sok kismama küzd ezzel a problémával az utolsó hetekben. Ezt hivják véna cava szindrómának.
2009. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt az kb. az utolsó 2 hónapban (mind a2 gyereknél), úgyhogy maradt az oldaltfekvés és a nem alvás.

Olyan jó volt szülés után végre háton fekve aludni.

2009. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en is szoktam erezni,ha häton fekszem,de neha meg akkor is,ha az oldalamon...mindig nagyokat sohajtozom akkor...aztän valamikor elmulik...35 hetes km
2009. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 31 hetet töltöttem kedden és én is pont ezzel a problémával küzdök! Ha hanyatt kerülök valahogy álmomban, felébredek hogy mindjárt megfulladok! Még tévézni sem tudok, csak ha ülök, vagy oldalt fekszek, mert ha már egy kicsit vízszintesebben helyezkedek el a hátamon egyből elkezdek fulladozni.Olyankor a pocimat megpróbálom egy kicsit oldalra billenteni, hogy ne nyomja az ereimet, ez általában bejön és akkor jobb.

Szóval nem vagy egyedül ezzel a problémával!

Kitartás!

Üdv!

2009. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!