Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 30 éves korodig nem jött...

Ha 30 éves korodig nem jött össze egy kapcsolat sem, akkor vállalnál donor babát egyedül?

Figyelt kérdés
Cseheknél, Brno-ban van erre lehetőség. 27 vagyok, de még sosem volt komoly kapcsolatom. Erősen gondolkozok rajta, ha 30-ig nem ismerek meg senkit, akkor vállalok donor babát. Szerencsére van annyi keresetem, hogy ne kelljen támogatni egy férfinak.
2022. szept. 4. 19:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2022. szept. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
30nal még nem, inkább 35 körül, addig simán találhatsz még párt!
2022. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Nehéz elhinnem hogy 27 evesen nem talalsz egy turheto ferfit foleg ha van egzisztenciad, tehat meg adni is tudsz a kulsodre. A donorok mind sikertelen, lecsuszott szar genu pasik, ronda feju gyereket akarsz? Inkabb dugjal hazas jopasikkal, hatha besikerul. Ugy szebb lesz a gyerek.
2022. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Egyedúl sosem vállalnám. Nálam a működő párkapcsolat hozta magával a gyerek utáni vágyat és nem a gyerekhez kerestem pasit.
2022. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

3, te ezt honnan veszed?

Egyébként minimum érettségivel rendelkeznek a donorok.

2022. szept. 4. 20:12
 6/26 A kérdező kommentje:
4, Bocsi, de nem tudok parancsolni az ösztöneimnek, hogy várják meg a megfelelő partnert. A kis szemetek előfurakodtak és felélesztették bennem 1-2 éve a vágyat.
2022. szept. 4. 20:15
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Oke, én nem haragszom, én csak a kérdésre válaszoltam, bár sokaknak nem tetszett, sajnálom.


Azért vagyunk emberek mert nem az ösztöneink vezérelnek.

2022. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha még sosem volt ,,komoly kapcsolatod,, akkor lehet valami problémád van, kapcsolatteremtés, bizalom kiépítése, stb területén. Ezek hiányában viszont ne légy szülő. Önkéntelenül is átadod neki a saját problémáid.
2022. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Nagyon sokat kell ahhoz keressek hogy be merjem vállalni.
2022. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%

Nem. Ugyanis számomra a család az az apa, anya, gyerek....

Ha nincs apa, nincs gyerek.

2022. szept. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!