Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos két hetes fiam...

6 honapos két hetes fiam állandoan fel akar állni. Hogy huzzam még, hogy ne ilyen korán álljon?

Figyelt kérdés
Már egy honapja felül,két hete mászik,mostmeg állandoan feláll.Nagyon korai még ez nem?
2010. okt. 4. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Átlagban korai,de amit magátol meg tud csinálni,abban ne korlátozd.Ha te állitanád és sétáltatnád,az nem tenne jot.
2010. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért baj, ha feláll? Ez az ő tempója. Nálunk mind a két gyerek felállt 6 hónaposan és mindent korábban csinált a lányom, mint a kortársai, kivéve a járást. 15 hónapos koráig nem volt mersze elindulni. Hagyd ,hogy azt tegye, ami az ő tempója, amit ő szeretne. A gerincének, ízületeinek már nem baj, mert ha magától csinál valamit, akkor arra már elég érett.
2010. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem korai,engedd neki,minden babó máshogy fejlődik.Barátomék fia,8 hósan már ment.
2010. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,csak féltem őt,olyan pici még,és hihetetlen hogy igy kever.
2010. okt. 4. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, az én fiam is felállt már ilyen korban. Ne akadályozd meg, örülj, hogy ilyen gyorsan fejlődik. Enyém 7 hósan már menni akart, egy kézzel kapaszkodva már lépegetett, aztán hosszan tanulta a lépéseket, 11 hósan már ment magától is. Ügyes babád van, hagyd, hogy a saját tempójában fejlődjön.
2010. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom 7 hónapos volt 1.-én, és már simán feláll. Megkapaszkodik és fent is van, legyen az bárhol, szekrénynél, asztalnál, kanapénál, kapaszkodva lép párat, kiságyat körbejárja. 6hósan magától ül, és már elég régóta mászik. Én sem erőltettem, csak jött magától, és nagyon élvezi. Sztem is, ha saját magától csinálja, azt csinálja nyugodtan!

jó babázást:)

2010. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy ilyen kis ügyes!!! Gratulálok nektek!
2010. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Egyik kolleganőm kisöccse(6. gyerek!), 5 és fél hónaposan szaladgált a szobában- azt hittem elájulok:), olyan picike volt, kis sullyal született, hihetetlen!!!

(A bátyja 3 évesen folyékonyan olvasott.)

AzÓta ő már tizenéves, nem lett csodabogár:).

Az én 5 hónapos kislányom 3 hónaposan felült, többször visszafektettem, "elmagyaráztam, hogy jobb ha még vár ezzel", azóta nem csinálja.

2010. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amit önállóan, magától csinál, abban nem kell korlátozni!

Csak az a lényeg, hogy ne Te állitsd fel, amikor még nem képes rá! A mi kislányunk még egészen 6 hónapos sem volt, amikor a kiságyban felállt.

2010. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!