Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen vitted ki...

Polgievi kérdése:

Mennyi idősen vitted ki babádat először babakocsiban az utcára?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 14:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
6 hetes volt amikor megvettük a babakocsit onnantól minden másnap mentünk sétálni.
2010. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1 hetesen.
2010. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi is 6 hetesen vettük neki, és utána is vittük ki előszőr,de nem annyira gyakran, mert Március eleje volt, és nem túl meleg.
2010. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2 hetes volt, február eleje. De a nagyobbal már nem tudtunk bent lenni, pláne olyan szép hó volt!
2010. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

6 hét???? A decemberi kisfiamat vittem egy hét múlva a védőbe ,a védőnő mondta hogy vinni kell első vizsgálatra,csak ha -5 alá megy a hőmérséklet akkor nem!

A koraszülött októberi lányomat 3 hét után vihettem a védőbe,akkora megerősödött! Olyan szép idők voltak ,szerintem ha semmi baja a babádnak sétálj vele a levegőn:)

2010. szept. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6 naposan
2010. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Decemberi baba, 1 hetesen kiraktam az erkélyre (mózesben), fokozatosan növeltem a percek számát 5 percről 30 percre. 2 hetesen már lementünk sétálni kenguruval, és 3 hetes volt, mikor babakocsival is lemerészkedtem.
2010. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
január végi baba, 2 hetesen kenguruval, pár nap múlva, mikor már tudtam tolni a babakocsit, nem volt akkora hó, babakocsival. szinte minden nap mentünk, 2-3 órát is aludt a jó levegőn.
2010. szept. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5 naposan, igaz, csak a kertbe a teraszra vittem ki. Aug. végén szültem, szept. 1-jén jöttünk haza, másnap már ki is vittem. Gyönyörűen sütött a nap, én élveztem a kellemes időt, a lányom meg jót aludt a babakocsiban. Mivel sétálni ritkán jártunk, mert kertes házban lakunk, a levegőzést is így oldottam meg.
2010. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
November végén, egy hetesen. Ezután minden nap.
2010. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!