Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek éjjel rosszalvó volt a...

Akinek éjjel rosszalvó volt a babája, mikor nőtte el?

Figyelt kérdés

Fiam 1 éves koráig 3-5x kelt éjjel. 13hónaposan szoktattam le a ciciről, onnan 1x kelt inni és aludt is tovább.


Lányom 1 éves lesz a napokban. 5-6x kel éjjel. 2 hónapja elhagyta a cicizést, és semmit nem javult a helyzet. Ugyan úgy kel, csak épp most így iszik.

Mindenhol azt olvasom, a szoptatás elhagyása jelentette a megoldát a rosszalvó babáknál.

Mi ezt rég elhagytuk, mégsem alszik. Én egyszerüen már kivagyok tőle merülve teljesen.


Aki hasonló cipőben járt, mikor javult a helyzet?


2022. szept. 8. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Cici, ciciről, cicizés🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️


Ezernyi oka van. Miért iszik olyan sokat éjjel? Tényleg szomjas vagy csak megszokásból? Mit iszik? Eszik rendesen vacsorát? Nincs melege? Nincs túl világos (éjjeli fény miatt)? Kényelmes a fekhelye? Nem éri túl sok inger? Néz tv-t? Lefárad napközben? Napirendje van? Nappal mennyit alszik? Milyen az esti rutin??

2022. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen cicizés. Mi is ezzel a probléma?!


Ennyire nem vagyok debil, hogs ilyeneket ne gondoltam volna végig... nem első gyerek.


Ezért kár volt ide írnod, mert pont semmit nem segítettél

2022. szept. 8. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ételallergia volt, de ez nem biztos h nálatok is. Egy állandó nyugtalanságot okozott és örökké felkeltette amíg a dietat el nem kezdtük.
2022. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ételallergiája biztosan nincs :)
2022. szept. 8. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Kitartás, kb 5 éves korától alussza végig a lányom az éjszakát.

Mi is mindent végigzongoráztunk, hiába, ő ilyen volt.

2022. szept. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor kijöttek a nagyőrlői, akkor lett jobb. 2 éves kora után.
2022. szept. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2,5 éves és még mindig van, hogy felébred éjjel, de vannak átaludt éjszakák is. 1 éves kora óta nem cicizik.
2022. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7!

Azért nem mindegy, hogy néha felébred, vagy hogy 5-6x kel.


Fiam 3.5 eves, ő is van hogy kel. Ezzel nincs is bajom.

De azzal, hogy 1 éve nem aludtam egybe 2óránál többet, na ez ami kiakaszt

2022. szept. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!