Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes baba miert nem tud...

6 hetes baba miert nem tud egyedul aludni?

Figyelt kérdés
Csak olben vagy cicin alszik, ahogy leteszem felebred. Emiatt nappal is 10-15 perceket alszik, hacsak nem altatom az olemben vagy cicin. A cicinalvassal az a baj, hogy utana bufiznie kell es az kolti fel. Mar ott tartunk hogy ejjel is bufiztetes utan, mikor bealszik felig rajtam alszik mert ha leteszem felebred es egyikunk sem alszik. Megvaltozik ez? Volt vknek hasonlo eberalvo babaja?

#baba #Eberalvo #rosszalvo
2017. febr. 21. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Segíteni sajnos nem tudok, nálunk ugyanez van, csak az én kisfiam 8 hetes. Ha véletlenül sikerül úgy leraknom, hogy nem kel fel rá, akkor is max fél órát alszik. Hosszabban csak a babakocsiban szokott, de itt ma is esik, nem tudunk kimenni.
2017. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
megvaltozik igen, idovel megerik az idegrendszeruk az onallo alvasra. a legtobb baba ebben a korban segitseget igenyel(cici cumi ringatas stb) ha jol megfigyeled 20 perc utan kb melyalvasba esik (szemhej nem mozog kezek elernyednek legzes lelassul es egyenletessé valik) na ilyenkor lehet sikerrel letenni anelkul h felebredne
2017. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
😯 A batyjat ennyi idosen atoltoztettem miutan bealudt es nem kelt fel. Ez nagyon fura most nekem. Sokszor olyan pozicioban sikerul elaludnunk, hogy felek nem a legjobb a gerincenek. Ugy tudom teljesen vizszintesen jo nekik. De maskepp nem alszunk. Probaltam hagyni egesz nap hogy ne aludjon, gondoltam egyszer csak kidol, de ejjel ugyanaz volt. Az autos uleseben megtortenik meg neha hogy elalszik kb fel orara egyedul. De nem tudom jo-e az is a gerincenek, ha sok idot tolt abban az ulesben, ami ugye nem teljesen fekvo pozicioban tartja.
2017. febr. 21. 12:45
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

A legrosszabb amit tehetsz egy pár hetes babával, hogy nem hagyod aludni!

Majd megtanulja, most még a te közelségedre van szüksége!

2017. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mondom nekem mondkét lanyom nehezen alvo, eleget olvastam a témában, olvasgass a melyalvasrol, alvasi kapukrol stb...egyebkent mindket gyermekem a szopi parnan kitekeredve aludt a legjobban, 2-3 honaposan csak is azon tudtak egybefuggo 2-3 orat aludni...az ortopedus azt mondta legjobb a vizszintes persze, de inkabb aludjon kenyelmetlenul, mint sehogy. a novekedesi hormon alvas kozben termelodik szamukra most ez a legfontosabb. es hidd el nem egy ufo a gyereked, a gyerekek 80%at altatni kell
2017. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert éretlen hozzá az idegrendszere.
2017. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, velünk is így van. Mondjuk mi nem tartózkodunk a cumi használattól és az főleg fáradtság idején nagyon megnyugtatja és álomba is szenderül magától. De anélkül nem sikerül, csak ha mozgunk vele (hordozó kendő, autó, babakocsi stb.)

Amúgy a fiam se alszik 15-30 percnél tovább. Valahogy amikor kikerül a mély alvásból, egyből felébred. Ha néma csend van, ha zaj akkor is. Majd más lesz később..

2017. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babám 6hetes és nagyon rossz alvo. Tegnap pl egész nap sírdogált nem aludt el csak délután háromkor. Plussz a hasfájás is közrejátszik. De az alvás első perctől igy van. Már a kórházban isvezt csinálta. A pocakomban us nagyon aktiv bébi volt. Ugyhogy semmi jora nem számítottam.

A fiam anno evett aludt. A fiammal az öt éve alatt nem éjszakáztam annyit mint ezzel a kislánnyal a hat hete alatt. Majd csak tul vészeljük valahogy.

2017. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen kicsi babák még nem tudnak egyedül elaludni. Meg kell őket tanítani. Ha kitartó vagy és szerencsés 4-5 hós korára csak beteszed az ágyba és kijöhetsz.

Két gyereket tanítottam meg így elaludni, persze az elején volt hogy 20 percig simiztem a hátukat, de aztán egyre kevesebb időre volt szükségük.

Sok sikert és kitartást a babóhoz.

2017. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!