Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek elfogadott, ha 10...

Szerintetek elfogadott, ha 10 hónaposan még 2-3szor ébred éjszaka?

Figyelt kérdés

A gyerekorvosunk szerint már végig kellene aludnia az éjszakát. Akkor is ébred, mikor éppen nem jön egy foga sem, legtöbbször cicin alszik vissza, van, hogy szopizik is közben. A cumit nem szereti és az ujját sem szopja.

Napközben eszik rendesen, valószínűleg éhes sem lehet, mert olyan sokat nem szopik..van, hogy semennyit.


2010. szept. 25. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elfogadott vagy nem, ha ébred, ébred. "Bírom" az ilyen gyerekorvosokat.

Enyém 13 hónapos, ő is ennyiszer ébred, néha visszaalszik egyedül (ez a ritka), néha vízzel, de hajnalban csak a szopi. Ez van. Első lányom 6 hetes kora óta alszik, ő meg olyan. Ez ajándék. Felnövünk, előbb-utóbb alszunk. :o)

És felnőttek között is vannak jó meg kevésbé jó alvók...

Kitartás!

(Ja, és tutira nem az éhség miatt ébred, ezen ne filózz. Lányom eddig egyetlen egyszer aludt hajnali fél hatig, pont azon az estén, amikor azon aggódtam, hogy mindjárt ébredni fog, mert nem akart vacsizni... :o)

2010. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 hónapos korátol átaludta az éjszakát. A drága kicsi fiam 1 éves koráig minimum 6, maximum 11 alkalommal kelt fel. de csak pár percre. kb 3 alkalommal evet-ivott. 2 évesen már csak 2-3 alkalommal kelt. most 2,5 éves, csak akkor kel fel, ha pisilni kell. tehát örülj, könnyen megúsztad még így is. Majd ő is változik.
2010. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, végülis teljesen igazad van. Ha elfogadott, ha nem attól még ez van.
2010. szept. 25. 15:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy elfogadott vagy sem, a gyerekeket nem szokta érdekelni :)) Sőt! Az se, hogy a gyerekorvosok könyveiben mi szerepel :9 Az enyém 10 hónaposan ugyanígy ébredt, mint a tiéd, ugyanígy cicin aludt vissza. Ő se cumizott soha (el se fogadta) és az ujját se szopta... Neki ezeket a cici helyettesítette. Mondjuk az orvosunk nem mondott semmi ilyesmit, mint a tiétek, de nem is igazán törődtem volna vele. Ha felébredt és sírt, kapott cicit és aludt. Ennyi. Ígyy legalább én is visszaaludhattam és a család többi tagja is aludhatott. Sírni hagyni nem akartam soha... 15 hónaposan magától elhagyta a sokszori ébredést, csak hajnali 5 körül ébred és kicsi szopizás után alszik 8-ig...
2010. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az enyém is 10 hónapos és 3x minimum felkel. mozgásfejlődési ugrás miatti idegállapot-változás, a folyamatban levő fogzás teszi ezt... nem tudunk mit tenni, első jókat irt.
2010. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik! Elaltatni is cicin altattad? Azt is elhagyta magától?
2010. szept. 25. 15:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem :) Máig szopizik még és elalvás előtt is cicizik, de egy idő után elfordul és úgy alszik el..
2010. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy elfogadott?!Elég érdekes a dokitok...az én fiam 27 hónapos,és 2 hónapja nem kel csak fel,addig 1x felkelt,megivott egy üveg tápszert(tejérzékeny),és aludt reggelig.Ez nem elfogadás kérdése volt,ráadásul rendesen vacsorázik.A mi dokink azt mondta,ez van,majd ha már nem fogja igényelni nem fog felkelni.És láss csodát,valóban így lett!
2010. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:a nagyobbik fiam 6 hetes korától aludta végig az éjszakákat...
2010. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%

Azért ébred éjjel,mert így szoktattad. Manapság ez a divat,ezért elfogadott. Az orvosodnak van igaza,hogy már régen átkellene aludnia az éjszakákat.Szüksége lenne nekmi is a nyugodt alvásra. Ha eteted,a gyomra sem tud pihenni. Te sem aludnál jól,ha éjjel többször felkelnél nassolgatni.

De ha neked jó,hogy nincs egy nyugodt éjszakátok sem,a babádnak sem,akkor kelj fel hozzá minden éjszaka.

2010. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!