Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kor körül nem volt...

1 éves kor körül nem volt nyűgösebb a babád? Néha van olyan nap, hogy csak nyíg és kiabál egész nap, máskor meg jókedve van.

Figyelt kérdés
2022. szept. 13. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

28.án lesz 1 éves.

Kb 1 hónapja tart. Éjjel nappal.

Én kikészültem már. Ha a fiunk lett volna ilyen hisztis, egyke maradt volna az tuti...

2022. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
A gyerekeknél mindig van valami, ami okozhat ilyet: Növekedési ugrás, beszédfejlődés, mozgásfejlődés, fogzás. Ha nem alszik jól is lehet a másnapja rossz (ilyenkor fontos megvizsgálni az alvási rutint). A sok inger is okozhat ilyet.
2022. szept. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Dehogynem. Egy évesen volt a legrosszabb, utána kezdett enyhülni. Nekünk akkor lett jobb mikor elkezdett járni és kijöttek a fogai. De most a dackorszak köszöntött be, és ez még annál is rosszabb úgyhogy kitartást :D
2022. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nrkem is van olyan, hogy egyik nap rossz a kedvem, másik nap meg jó. Ők meg még szabályozni sem tudják az erzelmeiket. Ez teljesen normális.
2022. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Na aztán én miért lettem lepontozva?!

Mert kikaptam egy olyan gyereket aki 24ből 20at bőg és ezt ki mertem mondani?!

Nem azt írtam, hogy örökbeadom, vagy hogy agyoncsapom, hanem azt, hogy ezzel kikészít...

Hetek óta csak a bőgést, sikítást, visítást hallgatom... ne haragudjatok szuperanyuk, hogy ki mertem mondani, nem csak szivecske, vattacukor meg szívárványmaszlag a gyereknevelés 🤦‍♀️

Ennek ellenére is szeretem, imádom


Csak sok....


3! Nálunk ez sem jött be. Kinn van nagyon sok foga, stabilan jár, mégis csak hisztizik mindenen :(


1#

2022. szept. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

1-es,


nálunk is volt ilyen időszak, azt hittem befonom a hajam, azt hittem mindent elrontok és semmit nem csinálok jól. Aztán egyszer csak enyhült, most másfél évesen is vannak kemény napjaink, de értem amiről írsz, mert hónapokig volt ugyanez nappal, nem mellesleg nem jó alvó és még az utolsó négy foga is hiányzik. Nálunk nem a mozgásfejlődés kavart be, mert akkor már járt egyedül, szimplán csak megzakkant erre jobb szót nem tudok. Vagy valami másban fejlődött amit én nem vettem észre, fene tudja…


Viszont igen, amíg nem volt ő addig két gyerekben gondolkodtunk, most hogy látom nem egyszerű egyenlőre várat magára a második, HA egyáltalán lesz! 😅

2022. szept. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyém is dacos most 1 évesen, nem is lesz 2. Gyerek amíg az első oviba nem megy😅 de ez normális, feszegeti a határokat én meg igyekszem meghúzni azokat a bizonyos határokat már most. A gyereklét része az ellenkezés.
2022. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!