Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Órákig kakis pelisba volt a...

Órákig kakis pelisba volt a kisfiam,mire eszrevettuk nagyon csunyan kicsipte a fenekét. Emiatt lehet húgyuti fertőzése?

Figyelt kérdés

Sose tortent velunk meg ilyen,ezert most nagyon aggodunk.

Este kakilhatott be valamikor es csak reggel vettem eszre,de a fekete nagyon csunyan piros,faj is neki tehat csak vizzel tudtam lemosni mert a popsitorlo marta

Megfurdettem hogy biztos tiszta legyen de amitol a legjobban felek az az hogy nehogy hugyuti fertozese legyen a kakis pelus miatt mert vagy 3 oraig abba fekudt 😔


2022. szept. 14. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem valószínű.
2022. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem valószínű, ez inkàbb lànyokra jellemző.
2022. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Ez előfordul. Nyilván nem fogod éjjel óránként nézegetni ha nem sír.
2022. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Lányoknál gyakori a húgyúti fertőzés. Lányomnak volt, de nem ettől. Kend be krémmel, nem lesz semmi baj.
2022. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Semmi baja nem lesz,előfordul az éjjeli kaki. Sudocream hamar rendbe hozza neki.
2022. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kenjed neki popsi kenőccsel.
2022. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zold pipa!

Koszonom a segitsegeteket ❤

2022. szept. 14. 19:52
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű,sudocreammel kend be vastagon,már pár óra alatt jobb lesz tőle neki.
2022. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Sok anyukával megesett már. Ha a baba jel jelez éjjel, nem kel, akkor nem fogja senki nézegetni. Ilyen esetben pedig nem is veszed észre. Nyugodtan kapjon elég vastagon popsikrémet, amíg nem javul. Ilyen esetben nagyon jó megoldás, ha van textil popsitörlőd (régi pamut póló felvagdosva). Azzal szépen le lehet tisztítani fájdalom nélkül (textil popsitörlő + víz). Hasmenéses, fogzós időszakban is jobb, mint a nedves törlőkendő, mert nem csípi.
2022. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Sudokremmel kentem be neki

Textilpelust vizezek be es ugy torlom neki,a hagyomanyos popsitorlok most csipik es sir nagyon 😞

2022. szept. 14. 22:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!