Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Órákig kakis pelisba volt a...

Órákig kakis pelisba volt a kisfiam,mire eszrevettuk nagyon csunyan kicsipte a fenekét. Emiatt lehet húgyuti fertőzése?

Figyelt kérdés

Sose tortent velunk meg ilyen,ezert most nagyon aggodunk.

Este kakilhatott be valamikor es csak reggel vettem eszre,de a fekete nagyon csunyan piros,faj is neki tehat csak vizzel tudtam lemosni mert a popsitorlo marta

Megfurdettem hogy biztos tiszta legyen de amitol a legjobban felek az az hogy nehogy hugyuti fertozese legyen a kakis pelus miatt mert vagy 3 oraig abba fekudt 😔


2022. szept. 14. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fentebb mindent leirtam, viszont en Ajanlom a 99% viztartalmu popsitorlot. Nem csak most, hanem mindig. DM, rossmann, Müller ezek mind tartanak ilyet.
2022. szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#10 Csináld ezt nyugodtan tovább. Így hamar helyrejön. Ne okold magad. Ez teljesen normális sajnos, ha nem jelez a baba.
2022. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi,hogy én ebben az esetben inkább mosnám mindig,nem popsitörlőznék se textilpelussal,se semmivel,mert akármilyen gyengéden törlöd, akkor is dörzsöl picit.Mi amúgy is mióta tudnak állni,azóta a kádban,zuhanyzóban mossuk a fenekuket.Egyszerűbb, gyorsabb,hatékonyabb.Sokkal kevesebb törlő is fogy,mert csak akkor kell,ha nem itthon vagyunk.A kádat vagy a zuhanytálcát leöblítjük,befújjuk domestossal,utána 10 perc múlva újra leöblítjük.
2022. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Gyerekorvos javaslatara neogranormonnal kentem a popsijat,szepen beis gyogyult neki 😊

Hugyuti fertozese szerencsere nem lett


Koszonom a valaszaitokat !

2022. szept. 18. 22:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!